Четете ли "Хари Потър" на децата си?

  • 483
  • 9
С мъжо сме луди фенове на книгите за Хари Потър. Четем на баткото вечер за приспиване, само дето не заспива детето, ми се разсънва  Mr. Green

Има ли други форумци кат нас...
Виж целия пост
# 1
аз и съпругът ми много харесваме книжките за хари потър и освен това гледахме и филмите.а на детето не съм му чела,защото още е малък,но когато се научи да чете след някоя друга година ще му ги препоръчам
Виж целия пост
# 2
И ние с децата сме запалени почитатели на Хари Потър. Изчели сме всичките книги и сме изгледали всичките филми, но книгите ни харесват повече. Има повече простор за фантазията.
Виж целия пост
# 3
Засега не, защото още е мъничък.
Иначе ги имам всичките, чакат го да порасне.  Grinning
Виж целия пост
# 4
При нас е обратно, той ми ги чете на мен. Аз също харесвам Потър и понякога и аз му чета, когато бързаме и нямаме търпение да разберем какво става по-нататък. Прочели сме първите две части. Сега четем за затворника.
Виж целия пост
# 5
Не,синът ми сам си го чете  Laughing,а дъщеря ми за сега не проявява интерес,може би малко по-късно...
Виж целия пост
# 6
виктория ги прочете. започна ги още преди да тръгне на училище. аз вървя малко назад с материала - последната не съм я започвала.
габа гледа филмите, ама казва, че са й страшни. определено предпочита франклин.
Виж целия пост
# 7
Синът ми е голям фен на Хари Потър.Има ги всички части и ги е прочел по "n" пъти /не преувеличавам/!!!И продължава да ги препрочита!
Виж целия пост
# 8
Ние също сме големи фенове, имаме и книгите и филмите.
От книгите - първите две аз й ги четях, тя само слушаше, третата и четвъртата четяхме заедно като се редувахме, петата и шестата си ги прочете сама  Laughing
Виж целия пост
# 9
За сега си ги чета само на мен Mr. Green, но обезателно ще й ги прочета след 1- 2 години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия