албумин в урината

  • 2 122
  • 12
Здравейте мамчета
Какво означава албумин в урината и какво следва да се предприеме и до колко е сериозно
Лекарката ми каза че всичко е наред а имам албумин в урината това определено ме притеснява
Предварително благодаря за информацията
Виж целия пост
# 1
Само "албумин" нищо не значи - зависи колко е. Качесвено - колко плюса, количествено - колко г/л. Имаш ли някакви оплаквания от страна на пикочо-половата система, повторено ли е изследването и т.н.
Виж целия пост
# 2
Само "албумин" нищо не значи - зависи колко е. Качесвено - колко плюса, количествено - колко г/л. Имаш ли някакви оплаквания от страна на пикочо-половата система, повторено ли е изследването и т.н.
точно- и въобще албумин ли е.
Може да е замърсяване от влагалищен секрет.
Виж целия пост
# 3
Следиш ли се за отоци и мериш ли редовно кръвното си налягане? В коя гестационна седмица си?
Виж ето тук какво пише Лоранс Перну: http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_1_3_3
Виж целия пост
# 4
повтори изседването,след като си си направила хубав тоалет,може би тогава вече няма да го има този албумин
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви момичета
Другата седмица ще повторя изследването и ще ми вземат и секрет за да видят дали не е от влагалищен секрет
Дано да не е сеиозно Аз съм в 16 седмица и нямам отоци а с кг съм +2 до тук което не е свързано с нищо което прочетох 
Но нека да ме изследват обстойно за да съм спокойна
Виж целия пост
# 6
Яни, направи необходимото, з-то при прееклампсия може да имаш само един симптом или почти никакви- т.е. не се успокоявай напълно, че нямаш кръвно, отоци и т.н.
Освен това както е писала Не/Да, зависи колко е албумина, ако е албумин, разбира се.
Успех!
Виж целия пост
# 7
Искам само да попитам този албумин как се изследва?В смисъл към седиментите ли се причислява или както белтъка е отделно перо в изследването?Защото сега си погледнах моите резултати и никъде не видях да пише албумин и някакъв резултат....пише билирубин,глюкоза,уробилиноген,кетотела,седимент newsm78 и т.н. Това изследване се води Урина-ОХИ
Виж целия пост
# 8
отделно е от седимента- белтък пише ли някъде?
Виж целия пост
# 9
Да,белтък пише и е отрицателен.
Виж целия пост
# 10
Щом има наченки е хубаво от тук нататък да следиш кръвното за всеки случаи че те тук в Бургас лекарите са оле мале.Мен докато ме разберат че вдигам кръвно мина цяла седмица
Виж целия пост
# 11
Да,белтък пише и е отрицателен.
ами значи и албумин нямаш- той е белтък Hug Всичко е ок
Виж целия пост
# 12
много ли е опасен албумина в урината?
аз нямам високо кръвно, но имам отоци в ръцете и краката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия