Играчка,която засвирва,когато детето издаде някакъв звук

  • 650
  • 11
Търся играчка,която започва да свири различни мелодии,когато детенцето издава звуци.Виждала съм такива,но беше преди време и не помня къде точно newsm78
Ако сте виждали по магазините,дайте инфо pls Praynig
Виж целия пост
# 1
Ние имаме такава на фирма Vtech. Мъжът ми я донесе от Австрия. Обаче преди няколко дни ми каза, че в магазина на Есприт имало играчки от същата фирма, така че провери там.
Виж целия пост
# 2
ние имаме такава въртележка за над леглото-къщичка на чико.та въпросната къщичка е с дистанционно и копчета с различни мелодии-тя се ползва и като отделна играчка.едно от копчетата е точно с такава функция-като издаде бебето звук тя започва да пее.в този смисъл може чико да имат и само играчка с такава функция.
Виж целия пост
# 3
Има ги навсякъде, наричат се бебефони, страхотна работа вършат Laughing


Това в кръга на шегата, но иначе дори не съм чувала за съществуването на такива играчки Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Здрасти! Оня ден ходихме до Пакостник да търсим подарък и ни предложих анещо такова: което се слаг в леглото на бебешора и свири като се размърда или като издаде някакъв звук(не разбрах точно), а можеш и да си запишеш гласа(много яко). Щях да ти го покажа, но нещо не ми се отваря страницата им Rolling Eyes
Надявам се да съм била полезна - най-добре е да идеш там и да питаш, а утре може да го пусна като отворя страницата
Виж целия пост
# 5
Виж и в магазините Марсел. Fsher Price имат такава играчка, но не знам дали я има налична в  България.
Виж целия пост
# 6
Сещам се за 3 подобни.

1. Музикална въртележка на Чико

Има звуково активиране (от плача на бебето) или се активира с дистанционно, но няма възможност за запис на други звуци



2. Вълшебно огледало със запис на Филипс

Възпроизвежда предварително записани звуци, които успокояват бебето (може да запишете гласа си например), автоматично записва звуците, издавани от бебето, но... май не се активира при плач (не съм сигурна, мога да проверя).



3. Говоряща/записваща залъгалка, пак на Филипс

Може да записва и възпроизвежда звук до 10 мин., има вградена нощна лампичка, може да възпроизвежда няколко готови записани типа звуци (ромоляща вода, звук на биене на сърце, приспивна мелодия), но и за него нямам информация дали се активира автоматично при плач на бебето, но също мога да проверя и да пиша.
Виж целия пост
# 7
ГОВОРЯЩАТА Е МНОГО ГОТИНА
Виж целия пост
# 8
Ихаааа какви готинш изобретения.
Виж целия пост
# 9
И ние имаме къщичката на Чико. Имат и други играчки, които се закачат до леглото и като започне бебето да плаче, играчката започва да свири.
Виж целия пост
# 10
Има ги навсякъде, наричат се бебефони, страхотна работа вършат Laughing







 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
а какви пари са?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия