Лунна диета- 21.04....с нови сили давайте да борим по килце-две

  • 3 968
  • 82
Хайде момичета лунуващи...с нови сили на гладуването  Laughing
та значи на 21.04 (петък) от 06:28 ч. сутринта до 06:28 ч. на 22.04 (събота) само глад...
никакво хапване..позволени са само течности под формата на вода, минерална вода и преварена вода  Joy .... може чай и кафе без захар...в краен случай мааалко медец...
и в най-най-краен случай някой и друг фреш (не натурални сокове)  Peace
за тези,на които им е много трудно знам,че може до 2 ябълки за периода...

Подготовка за предстоящото "плюскане" по празниците... Laughing.... и без издънки  Peace

УСПЕХ МОМИЧЕТА   bouquet
Виж целия пост
# 1
Хайде,хайде да топим килца с усмивка и гладддд! Laughing
Виж целия пост
# 2
Аз съм на линия.  Peace
Виж целия пост
# 3
има ли верно резултат? ако ми кажете, че има и аз се включвам  Hug
Виж целия пост
# 4
И мен ме бройте Peace
Виж целия пост
# 5
Аз я започнах още от днес. Цял ден смятам да съм на ябълки и вода. Довечера ще хапна една салата. Дали ще издържа обаче е друг въпрос.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
ей супер. Аз точно се ядосвах, че няма да мога хич да го спазя, че ще заминаваме петък вечер да запразваме, и си мислех че почва от вечерта. Така е по-добре, е сигурно ще хапана вечерта салтака .....пък може и мръвка.... Embarassed
Виж целия пост
# 7
Аз я започнах още от днес. Цял ден смятам да съм на ябълки и вода. Довечера ще хапна една салата. Дали ще издържа обаче е друг въпрос.  Mr. Green

Ще издържиш и да знаеш не си сама. И аз съм така, от вчера съм на салати само. Днес също ..... утре течности, но вечерта смятам да си хапна....., че не върви на маса с приятели да пия чай ... Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Този път съм с вас!
Виж целия пост
# 9
Аз като се запиша тук и се дъня, миналия път не се записах и успях.  Crazy Таа... няма да гладувам пък  Outta Joint Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Оффф, баш сега по Великден ли ConfusedОтвсякъде мирише не козунаци...Без мене тоя път Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
И аз съм на тая диета с козунаците и киселото мляко!Как издържате на вода, бе мами?Има ли ефект?
Виж целия пост
# 12
ей супер,само утре цял ден ще издържа.И аз съм с вас дано устискам Embarassed
Виж целия пост
# 13
 И аз съм на линия Peace
Успех на всички  bouquet
Виж целия пост
# 14
Включвам се  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия