Дайте ми съвет,моля

  • 979
  • 12
Здраевйте,
накратко ще ви разкажа моята история.
На 7.04 вечерта прокървих,веднага отидох в Шейново и се оказа мисед аборт.Бях много уплашена,чувствах се безпомощна и търсех вината в себе си.
На следващия ден ми направиха кюртаж и единственото,което ме успокои макар и за малко бяха думите на доктора,който каза "не се притеснявай,случва се много често,следващия път всичко ще бъде наред".Предполагам всеки,който е минал по този път знае каква е болката от това преживяване,но с много подкрепа от съпруга ми и с голямо желание от моя страна,се съвзех сравнително бързо и сега съм повече от готова да подновим опитите.
Казаха ми 6 месеца да се пазим,но не мисля че ще мога да издържа толкова много.Страх ме е ,че колкото повече време минава толкова по-трудно ще мога да забременея.Иска ми се след като мине първия цикъл да възобновим опитите,но не знам дали е редно.
Какво бихте ме посъветвали вие,да чакам 6 месеца или не?
Ужасно много искам да си имаме бебе,и не знам какво да направя,за да е най-правилната постъпка от моя страна и да не съжалявам после.
Май казах,че ще съм кратка,ама на.... Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Миличка моят съвет е щом не можеш да изчакаш 6 месеца направете по кратка почивка,но не прибързвай поне 3мес да минат за да не се травмираш допълнително от нещо,не е хубаво това да ти става фикс идея.
Пий си витамините,и изчакай малко,за да подготвиш възможно най добре организма си.
Аз също имах мисед и то след двете бебчета които вече имам,така че това не нещо което трябва да те стресне,просто се случва наистина съжелявам че при теб е станало при първата ти бременост(ако не е първа се извинавам,но не прочетох за друга),но след като е имало бременост значи проблема да не забременяваш при теб не важи и със сигурност ще имате бебче искрено ти го пожелавам.
Виж целия пост
# 2
berni, съжалявам за това което ти се е слу4ило!!! Хубаво е 4е искаш по скоро да опиташ пак, но доколкото знам трябва да имаш поне три нормални цикъла след кюртаж, за да се възстанови матката, тя ти трябва здрава нали? Знам 4е е трудно но из4акаи поне малко
Виж целия пост
# 3
Съжалявам, много съжалявам за това, което си преживяла мила! Господ ще бъде с теб и ще видиш колко бързо ще издуеш тумбачето и ще имаш едно красиво, прекрасно бебе. Не се отдавай на черни и тъжни мисли - всичко ще бъде наред!
Виж целия пост
# 4
Берни, съжалявам за това което ти се е случило  Sad тъжно е, не е факт, че всяка 5 бременност завършва по този начин  Sad
На тебе в коя седмица ти беше миседа ? Аз знам, че колкото време е продължила една пременност, толкова време е необходимо след това на организма да се възстанови. Аз имах мисед в 11 седмица, мисля да изчакам да минат 3 месеца след него и да подновя опитите.
Не се отчайвай само и не го превръщай във фикс идея. Вярвай, че ще стане скоро   Hug
Виж целия пост
# 5
Берни, съжалявам за това което ти се е случило  Sad тъжно е, не е факт, че всяка 5 бременност завършва по този начин  Sad
На тебе в коя седмица ти беше миседа ? Аз знам, че колкото време е продължила една пременност, толкова време е необходимо след това на организма да се възстанови. Аз имах мисед в 11 седмица, мисля да изчакам да минат 3 месеца след него и да подновя опитите.
Не се отчайвай само и не го превръщай във фикс идея. Вярвай, че ще стане скоро   Hug

При мен също беше в 11 седмица
Виж целия пост
# 6
Берни, съжалявам за това което ти се е случило  Sad тъжно е, не е факт, че всяка 5 бременност завършва по този начин  Sad
На тебе в коя седмица ти беше миседа ? Аз знам, че колкото време е продължила една пременност, толкова време е необходимо след това на организма да се възстанови. Аз имах мисед в 11 седмица, мисля да изчакам да минат 3 месеца след него и да подновя опитите.
Не се отчайвай само и не го превръщай във фикс идея. Вярвай, че ще стане скоро   Hug

При мен също беше в 11 седмица

В такъв случай изчакай поне 3 месеца. В Бг докторите казват 6, тукашните казват 3... е аз си избрах по-късия период  Wink
Пожелавам ти следващия път успешна и лека бременност  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 7
миличка,много съжалявам за случилото,знам как се чувстваш и ти желая бързо физическо и психическо възстановяване!
Моя аборт беше в 9г.с. и мислехме да се пазим 3м,за съжаление се налага да изчакаме да мине и поне този месец,защото първия цикъл след аборта ми дойде на 73-ти ден и то чрез лекарства,но сега чакам М. с нетрпение и се надявам този път да дойде нормално,за да започнем наново.
 А има и лекари,които дават зелена светлина за бебеправене след втория месец още.
 Моят съвет е да изчакате 2-3 месеца и ако цикълът ти е бил редовен и след преглед при лекаря ти,всичко е наред,да подновите опитите.
 Желая ти успех! Grinning
Виж целия пост
# 8

 Моят съвет е да изчакате 2-3 месеца и ако цикълът ти е бил редовен и след преглед при лекаря ти,всичко е наред,да подновите опитите.
 Желая ти успех! Grinning[/color]

Да то и тука лекаря така ми каза, да отида на преглед още след първия нормален цикъл и ако всичко си е наред ще ми даде веднага зелена светлина за действие. Аз после като поразмислих малко и сама реших да не пришпорвам нещата и да изчакам поне 3 месеца  Confused Мисля след втория да ида на преглед и след третия да започваме старателно  Wink
Така, че Берни, ако лекар след преглед ти разреши може и по рано да започнеш Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви милички,
вашите съвети са наистина безценни за мен.
Благодарение и на вашата подкрепа и окуражаващи думи,се чувствам добре.
Желая на всички ви много щастие,и скоро да гушкате малките сладки бебчета. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 10
berni, в коя седмица беше? Чувала съм, че има значение, в коя бременност е бил аборта, за да се определи, колко време да се пази жената от забременяване.
Виж целия пост
# 11
Съжелявам мила за това, което си преживяла, пожелавам ти бързо да се възстановиш психически и съвсем скоро да си успешно бременна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
berni, в коя седмица беше? Чувала съм, че има значение, в коя бременност е бил аборта, за да се определи, колко време да се пази жената от забременяване.

Здраевй,
аз казах по-нагоре ,но може би не си видяла,няма значение.Бях в 11 г.с,и то в края
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия