болки в седмия месец?

  • 488
  • 3
здавейте момичета,аз имам пак един такъв проблем,та се чудя да се притесниавам или не?в седмиа месец сам и имам болки ниско долу,не са менструални!от ниаколко дена са,пия ношпа,но ми минава за изуестно време!та се чудя дали е време да се обърна към лекаря си или да изчакам още малко?с риск да не ставам досадна!ако някой може да ми каже нещто по този въпрос ще съм моного благодарна!
Виж целия пост
# 1
Здравей мила дейзи, няма от какво да се притесняваш и не 4акай, а се консултирай с лекаря си, те са за това. Надявам се вси4ко да е ОК,
и аз на 24.04. влизам в 7-ми месец. Късмет мам4е  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не се чуди а тичаи до доктора и то не в поликлиниката ,а в болница. Съвсем не искам да те плаша .Аз го преживях на 2 пъти.края на 4месец и в 6месец.Понеже ми беше първа бремнност не знаех за какво става дума и си мислех за всичко друго: газове, бъбреци,колити ,яичници......Почнах да си пия но-шпато и си търпях.После си го правех и на инжекции само и само да не отида до болницата.Е накрая отидох 3часа посред нощт и се оказа че имам разкритие и болките са контракции.За втория път вече си знаех....Дано да не е така при тебе ,но не рискуваи !!! Верно е ,че си в 7 месец ,но колкото по-късно излезе бебето токова по-добре има още какво да му се развива.А и да си по-спокоина като чуеш мнението на лекаря.Успех и стискам палци за едно хубаво и здраво бебе
Виж целия пост
# 3
благодаря ви момичета,и аз си мислех че е време да отида,но? Rolling Eyes
леко бременеене деллинда,и всичко да е наред с теб и бебо   love001и на двете
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия