Кое е любимото ви шопинг другарче?

  • 2 995
  • 115
Аз най-обичам да хойкам по магазини със сестра ми. Тя понеже проявява разум при пазаруване, за разлика от мен. И някак винаги успява да нацели намаления, евтини неща и прочие. И най-важното - вкусовете ни са почти еднакви.
А ми е много тъпо  като ходя по магазини с някой с доста различен от моя вкус...Харесвам нещо и той/тя прави една физиономия  Thinking, както и братно- хареса тя(най-често жена) нещо и аз се чудя кво да кажа, понеже никак не е мой тип дреха.
Майка ми също не е лош спътник, защото оглежда нещата по 100 пъти и обръща внимание на качеството, което аз често пренебрегвам, ако ми хареса дизайна.
Мъжът ми му писва след третия магазин и на въпроса ми "Харесва ли ти?" отговаря:"На теб харесва ли ти, това е важното" Crazy
Вие сте  Laughing
Виж целия пост
# 1
най-обичам да ходя сама-иначе все ми се струва, че отегчавам другите. а иначе най-доброто шопинг другарче ми е /добре зареден обаче/портфейла Joy
Виж целия пост
# 2
И аз обичам да ходя сама,така се разтоварвам.
Виж целия пост
# 3
Сестра ми !!!  newsm10
Виж целия пост
# 4
Сама! Това ми е най-голямото удоволствие! В краен случай водя щерката Peace


Виж целия пост
# 5
Сама никак не обичам... Sad
Виж целия пост
# 6
За съжаление "любимото ми шопинг другарче" замина за Холандия  smile3518 и сега няма кой да ми казва "Абе взимай го, глей кво е хубаво" или "Не, нещо не ти стои добре този цвят", много ми е мъчно.
Виж целия пост
# 7
Сестра ми.
Виж целия пост
# 8
Колкото й да е странно - приятелят ми. На моменти той е по-голяма кокона и от мен, така че за него обикалянето по магазините не е голямо изпитание Wink
Виж целия пост
# 9
Сестра ми!!!  smile3521
До преди десет минути бяхме заедно, окапаха ни краката от ходене  newsm10
Виж целия пост
# 10
На брат ми приятелката или сама.
Виж целия пост
# 11
Сетих се нещо по повод пазаруването и това, че мъжете го недолюбват.
Един колега на мъжа ми му споделил следната тактика: "В началото на главната купуваш на жената един голям сладолед и тя не може с него да гледа парцали по магазините, а докато го изяде, улицата свършила"  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
По принцип предпочитам сама ,но тъй като става въпрос за другарче то това са или майка ми или сестра ми Party
Виж целия пост
# 13
Ооо сама! Аз като излезна да пазарувам с други хора само се натоварвам  smile3515 Като се почне с "Виж виж това какво е хубаво" и продавачката като се лепне да ми се обяснява направо полудявам. Аз знам какво ми харесва и ако ми хареса ще го пробвам. Аман от съвети значи!
Виж целия пост
# 14
И аз като ходя по магазини предпочитам да съм самичка. Но ако някоя приятелка ме помоли да й правя компания... лесно се навивам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия