Разширени кръвоносни съдове на очите

  • 3 501
  • 6
Някой да знае как да се излекуват?Най-добрата ми приятелка има подобен проблем,на мен ми мина от капки Spersadex comp.,на нея обаче не...
Виж целия пост
# 1
Ми аз така си ходя. Само дето се наложи секцио заради това  newsm78
Виж целия пост
# 2
Ми аз така си ходя. Само дето се наложи секцио заради това  newsm78
Какво?!?
Виж целия пост
# 3
Kазах че има разширени кръвоносни съдове в очите /не става дума за кръвоносните съдчета по ретината/ и офталмоложката ми беше категорична, че трябва да родя със секцио.
Виж целия пост
# 4
такова нещо чувам за първи път. Каква ти е диагнозата на талончето?
Виж целия пост
# 5
Кво талонче? Аз ходих часно, че започнах да виждам черни петна. Лекарката 30 минути ме гледа и разглежда в една тъмна стаичка и на един компютър, капа ми разни неща и много притеснена ми каза, че трябва да внивам с кръвното по време на бремеността, че имам разширени кръвоносни съдове на дъната, че ако петната започнат да се увеличават бързо пак да отида и че можем да се борим с проблема след като родя и спра да кърмя. След това ми каза, че заради разширените кръвоносни съдове и петната, които виждам е рисковано да родя нормално. В края на бременоста пак ме прегледа и се обади на лекаря с който се бях уговорила за раждането. Та сега като спра да кърмя пак ще отида при нея.
Виж целия пост
# 6
я иди за друго мнение някъде, че звучи странно. Особено с кърменето.
Не ти ли даде резултат от прегледа- на талонче, което да занесеш на аг-то си с препоръката за секцио?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия