Добър уролог в Пловдив

  • 89 950
  • 19
Здравейте мами,
Искам да ви питам за добър лекар уролог в Пловдив,на мъжа ми дядо му е зле и в смолянската болница нещо го мотаят,за това моля някой ако има информация за добур лекар да сподели.Благодаря
Виж целия пост
# 1
Никой ли няма информация? Sad
Виж целия пост
# 2
От Окръжна болница мога да ти препоръчам д- р Шишков и д- р Матеев.
Виж целия пост
# 3
Поликлиниката в Смирненски, ул.Гергана 6 (не съм много сигурна за адреса де), на втория етаж, д-р Попова. Страхотен специалист. Лични впечатления имам то нея и съм много доволна.
В какъв смисъл го мотаят в Смолян? Лично познавам някои от лекарите, доколкото си спомням могат да се похвалят с добри уролози...майка ми е бъбречни проблеми от доста време, та имам опит и в това отношение, затуй се учудвам newsm78
Успех !
Виж целия пост
# 4
Ами има възпаление на простата доколкото знам и в момента е с катетър,през корема.100 пъти са се опитвали да го сложат(катетъра) нормално,но той има големи болки.Сестрата на мъжа ми
е говорила с д-р Сарачев,но незнам дали е добър лекар.Благодаря ви момичета
Виж целия пост
# 5
Д- р Сарачев е добър уролог. Работи заедно с Д-р Димитър Матеев на 8-ми етаж в Окръжна б-ца. Имам лични впечатления, защото съм работила с тях 13 год. като мед. сестра.
Виж целия пост
# 6
Баща ми е Д-р Шишков!И нека да кажа че е много добър и който отиде няма да сбърка!Не искам да го хваля защото  ми е баща,а защото наистина този човек толкова много се е трудил за да стигне до тука!Наитина отидете в окръжна и се консултираите с него!Винаги ще помогне  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
d-r Читалов ВМИ
Виж целия пост
# 8
най- горещо ви препоръчвам Д-р Читалов работи в ВМИ и в  3 етаж на транспотрна болница.Той направи много сложна пластична операция на уретера.Много сме доволни -добър, внимателен, обяснява вси4ко което те интересува и най- ве4е професионалист.работи и с здравната каса.GSM mue 0888211797.приема следобед от 14 h.
Виж целия пост
# 9
д-р дойчев от 2-ра градска.невероятен хирург-уролог е!
Виж целия пост
# 10
A nqkoi moje li da mi kaje kyde moga da vidq imashe edno kato forum pak kydeto horata se oplakvat trqbva mi edna tema da vidq.mnogo spe6no.dava mi 4e ima gre6ka i ne moga da q otovorq.Molq pomognete!!!!!!!  Sad ooooh!
Виж целия пост
# 11
каква сложна операция на уретрата ви е правил др.Читалов
Виж целия пост
# 12
Д-р Матеев от окръжна болница.
Виж целия пост
# 13
kakwa po to4no e bila operaciqta za6toto i na nas ni predstoi ne6to podobno i iskam malko powe4e informaciq
Виж целия пост
# 14
най- горещо ви препоръчвам Д-р Читалов работи в ВМИ и в  3 етаж на транспотрна болница.Той направи много сложна пластична операция на уретера.Много сме доволни -добър, внимателен, обяснява вси4ко което те интересува и най- ве4е професионалист.работи и с здравната каса.GSM mue 0888211797.приема следобед от 14 h.
naistina li ste dovolni ot rezultata za6toto mi triabva i na men mnogo dobur urolog Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия