Кауфланд - тема 18

  • 144 068
  • 738



ПРИЯТНО ЧЕТЕНЕ И СПОДЕЛЯНЕ В ТЕМАТА!

ПРИЯТНО ПАЗАРУВАНЕ! УСПЕШНИ ПОКУПКИ!!!!
Виж целия пост
# 1
Благодаря за темата. Приятно пазаруване и хубави промоции да ни радват.
Виж целия пост
# 2
От доста време не бях влизала във форума и сега прочетох темата. Стана ми интересно какво си тези защити на стоките, за първи път чувам  Thinking

А охраната е с цивилни дрехи, затова не се забелязват лесно.
Виж целия пост
# 3
И на мен ми беше интересно споделеното по темата, защото не ми се е случвало и слава Богу.
Виж целия пост
# 4
. Стана ми интересно какво си тези защити на стоките,
Това не го разбрах?
Виж целия пост
# 5
С черни тениски и панталони бяха
/убий ме, но не знам какво пише на гърба им/ - София, Слатина.
Виж целия пост
# 6
Някой има ли представа защо на различни електроуреди дават 3 г. гаранция? Купувала съм само мини прахосмукачка за автомобила и до момента си е ОК, ползвам за кратко, дразнещ прах между автомивките. Сега обаче ме заинтересува нещо друго и това е причината да попитам.
Виж целия пост
# 7
Ох, в нашия Кауфланд размествали малко, и не можах да намеря киселите краставички и консервите с домати  Joy
Виж целия пост
# 8
Не е ли 3 години за всички електроуреди?
Виж целия пост
# 9
Не е ли 3 години за всички електроуреди?

Да, така е, питам за причината.
Виж целия пост
# 10
Причина не знам, но като си взех прахосмукачка от К. първия път я дадох за ремонт, втория, като се запали, направо ми върнаха парите. Но за това не беше необходим срок от 3 години. Най-важното е, че ни те правят проблем за това, че връщаш стоката. Само дето е необхоимо да си пазиш бележката, а аз и опаковките пазя на всички покупки до срока на гаранцията.  Peace Имам много други уреди от К. - тостер, ел. кана, пасатор, но за тях не ми се е налагало да ползвам гаранцията.
Виж целия пост
# 11
Причина не знам, но като си взех прахосмукачка от К. първия път я дадох за ремонт, втория, като се запали, направо ми върнаха парите. Но за това не беше необходим срок от 3 години. Най-важното е, че ни те правят проблем за това, че връщаш стоката. Само дето е необхоимо да си пазиш бележката, а аз и опаковките пазя на всички покупки до срока на гаранцията.  Peace Имам много други уреди от К. - тостер, ел. кана, пасатор, но за тях не ми се е налагало да ползвам гаранцията.
Уау, това е повече от не добре. Благодаря за иф!
Виж целия пост
# 12
Двете години гаранция са от производителя, а третата е подарък от Кауфланд.
Виж целия пост
# 13
записвам се да лседя за промоции  Grinning
Виж целия пост
# 14
От електроуредите имам една сокоизтисквачка - не може да изстиска от първия път моркови/цвекло без да я спираш и пускаш, съдът за сока лесно се измъква от вибрациите и пада (така разлях сока веднъж), почистването е малко неудобно. Много е зле като цяло, не ми харесва качеството, ама за дребна сума толкова. Затова не вземам елуреди от там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия