Покупки за раждане-препоръчайте ми моля!

  • 1 716
  • 20
Днес искам да купя някои основни неща за предстоящото раждане.Моля съвет за памперси за новородено,козметика(шампоан,мляко или олио) и тампони за кърмачки(каква марка).
Виж целия пост
# 1
От козметиката на Авент съм много доволна - шампоана, тоалетното мляко и балсама за дупе. Имат и подплънки за кърмачки - еднократните попиват повече и са по-добре за начало. Памперсите на Памперс за нолородени попиват всичко Simple Smile
Виж целия пост
# 2
само Бюбцхен и едни немски които ги няма тук козмети4ни.Нивеа също са много добри.Подплънки на Чико ползвах но мисля за тях е все едно Чико или Авент
лаШишета само Нуксъм ползвала и Чико от помпата, но Чико не ги искаше
Виж целия пост
# 3
Памперси за новородено - най-доволна бях от Памперс, защото имат мрежа и акото се "попива" по-добре.
Козметика - МУСТЕЛА няма друга като нея! (пълната гама можеш да намериш в Санита)
Подложки за кърмачки - на Чико май са най-добри.

Много добри съвети за покупките са ми давали в "Депо за детски храни" на пазара, за нищо не са ме подвели!
Виж целия пост
# 4
Пд принцип всяка фирма има нещо уникално и никой не може да ги имитира.На Авент помпата,на Нук залъгалката,на Чико козметичните принадлежности.Подготви си списък
Виж целия пост
# 5
Памперси на Памперс или / не помня името на фирмата някакви френски / изрязани са отпред на пъпчето.Шампоан като начало няма да ти трябва , при избора на мляко/олио питай педиатъра кое ще ти препоръча / мисля че млякото беше по удачно за пролетно-лятно бебе/. За тампоните за кърмачки мисля че няма значение / поне при мен  и Чико и другите по-ефтините си пропускаха , то който има- има в изобилие ,  "кранче"няма /. За бибероните - определено Нук , и залагалки и за шише и то анатомични силиконови . Не се изхвърляй да купуваш помпа за кърма - тя не е задължителна и не понася на всеки.
Виж целия пост
# 6
много зависи с какви средства разполагаш

едно средно положение е козметиката на Нивеа, в началото се препоръчва вместо олио да се ползва преварен зехтин

памперси - купи като начало някоя от водещите марки - Памперс,Либеро,Хъджис , а по-нататк ще намериш своята марка

подложки има на   всякакви цени - моите бяха обикновени

помпа - казват,че на Авент е най-добра, аз съм ползвала Чико с помпичка - 25 лева
Виж целия пост
# 7
За памперси - Либеро Peace

Козметика - Клоран и Мустела
Тампони за кърмачка не съм ползвала
Виж целия пост
# 8
Памперси Newborn на Pampers, козметика на Бюбхен, подплънки на Nuk.
За шампоана-не съм съгласна с vpam, необходим е от самото начало, употребява се всекидневно.Предотвратява появата на млечни крусти, или т.нар. корички.
Виж целия пост
# 9
Жаки ти жива ли си мила. Вече се бях притеснила че не се появяваш във форума!
Виж целия пост
# 10
козметика-Мустела е най добрата,ако ти се дават парички.Ние сме с Бюбхен и сме доволни.Сега използваме масажно хидратиращо мляко на Клоран.Супер е .

памперси-От "Памперс"сме най доволни.

Подплънки не съм ползвала...
Виж целия пост
# 11
Козметика
Нивеа А за мляко ли иолио аз почнах с олио и после продължих с мляко от млякото по съм доволна
Памперси
Либеро или Памперс Хъджис също стават.Н анас в началото даже най малките номерца н аЛиберо ни бяха адски големи  Laughing
Тампони
Чико на бройка си вземи или кутия по 2 бройки са някви стотинки 78 или нещо такова

Успех и леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 12
Козметика - основно Бюбхен сме ползвали, но в началото вечерно време го мажех с преварен зехтин, а след това с олиото на Бюбхен, а шампоана ни беше  душ гел от глава до пети, а дори и до момента
Памперси -  Newborn на Pampers
Подплънки - на Чико съм ползвала и останах доволна
Виж целия пост
# 13
Днес искам да купя някои основни неща за предстоящото раждане.Моля съвет за памперси за новородено,козметика(шампоан,мляко или олио) и тампони за кърмачки(каква марка).

Между другото, тези тампони, може така и да не ти потрябват! Добре, че аз не си купих, защото наистина нямах нужда от тях. ЕДна приятелка също каза, че не ги е ползвала и беше готова да ми ги даде нейните, но и аз нямах нужда от тях...така  че не бързай! Това са неща, чиято нужда може да разбереш в последствие, затова не бързай да се набутваш в началото!

Като най-важно ще ти трябва помпа за кърма, най-добре на Авент, върши чудеса и е най-малко болезнената, която познават жените кърмачки.

2 шишета като за начало ще ти ртябват също. Едното за вода, ако ще даваш, другото, ако се наложи да даваш адаптирано мляко.

Козметика-един шампоан за тяло и коса, комбиниран, ще ти е най-добре в началото. Аз ползвах в началото на Чико, после минах на Клоран.

Олио, пак на Чико бях в начлото, по-нататък взех мляко на Клоран.

Памперси-започнах с ЛИБЕРО, много са хубави, но после поради финансови причини преминах на Мамия. За сега съм доволна от тях, но те нямат за новородени.

Имаше ли и друго питане..май не.Ако има още нещо, с радост бих ти отговорила   bouquet

Леко раждане и здраво бебче!
Виж целия пост
# 14
Да си кажа и аз :
Козметика - Бюбхен- опитвама съм много техни продукти, доволна съм страшно много.Като за начало - олио и гел за измиване от глава до пети. Опитвала съм и Мустела, защото Бюбхен не се намира тук, но моя син не я понесе. Една приятелка също е недоволна много от Мустела.
Помпа - Авент.
Подплънки - каквито и да е. Аз ползвах много - до към 8 месец.
Биберон - Нук силиконов.
Шишета - Авент - не-повече от 2 шишета различен размер като начало.
Памперси - Либеро  - най-доброто което се продава в БГ!

Леко раждане!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия