за хипербарната оксигенация

  • 935
  • 5
здравейте,
как понасят вашите дечица хипербарната оксигенация? моето май се превъзбужда и после плаче по цял ден и не може да спи нощем. така ли беше при вас?
Виж целия пост
# 1
МОето е свикнало и в барокамерата яде, спи. После  е спокоен.
Да не би детенцето да плаче вътре и да го е страх? Това може да го раздразни за цял ден.
Или да му се нарушава дневния режим? Ако обикновено по това време спи, а сега прави процедури , също може да е причина.
Виж целия пост
# 2
Детенцето на моя приятелка заспива веднага, след като влязат в барокамерата и после е спокойно и отпочинало. И аз не съм чувала за симптомите, които описваш. Най-вероятно причината е друга, а не барокамерата.
Виж целия пост
# 3
И моето си спеше спокойно в барокамерата. Когато влизаше беше по-малък и времето идеално съвпадаше със следобедния му сън. Ако ли пък не заспеше си лежеше спокойно и пеехме песнички. Никога не ми се е случвало са е неспокоен след барокамерата.
Явно проблемът се корени другаде.

Но се замислям преди се засичкхме с едно момченце, което през цялото време ревеше, излизаше подгизнало от камерата. Влизаше с баща си. Но пък пак майката не се е оплаквала в ежедневието си да е изнервено и неспокойно дете.
Виж целия пост
# 4
Проверете как са му ушичките - понякога барокамерата се отразява на тях, особено ако имате по принцип проблеми с ушите. На мен лично ми действаше много гадно на слуха като влизахме с Гого.
Виж целия пост
# 5
Ако го болят ушите ще плаче първите 7 мин. докато се покачва налягането а също и накрая - при спадането. 
Даваш ли му течности вътре?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия