Карти таро 15

  • 60 027
  • 760
# 375
Момичета, аз бих искала да попитам, какво означава високодуховна карта в гледане? newsm78
Виж целия пост
# 376
Момичета, аз бих искала да попитам, какво означава високодуховна карта в гледане? newsm78


Аз не съм чувала подобно нещо.
Виж целия пост
# 377
Момичета, трябва ми помощта ви по едни подредби. Ситуацията е много противоречива и искам да чуя и друго мнение освен своето.

Какви са намеренията на мъж към жена?
 2 пентакли 7 пентакли 10 жезли ...цепих на Кулата

В тази подредба аз виждам, че той шикалкави по 2 пентакли - или я лъже, или самия той се чуди и не знае. По 7 пентакли съдя, че като цяло не е много доволен от тези отношения, а по 10 жезли мисля, че натоварването в тях му е в повече. Тези карти по принцип могат да се тълкуват и по друг начин, например жезлите могат да са поемане на отговорност, по Кулата, на която цепих, ми се струва, че по-скоро картинката не е добра.

Допълвам си въпроса...
Сега зададох по-конкретен въпрос, а именно Има ли този мъж намерение да се обвърже трайно с тази жена?

Цепя на 10 пентакли
10 жезли пак, 4 пентакли, Смърт

Тук всичко щеше да ми е ясно, ако не бях цепила на тези пентакли. По принцип мъжа е имал вече семейство и е разведен.

Вие как бихте тълкували тези карти?
Виж целия пост
# 378
Момичета, аз бих искала да попитам, какво означава високодуховна карта в гледане? newsm78

Всички старши аркани са такива.
Виж целия пост
# 379
Момичета, трябва ми помощта ви по едни подредби. Ситуацията е много противоречива и искам да чуя и друго мнение освен своето.

Какви са намеренията на мъж към жена?
 2 пентакли 7 пентакли 10 жезли ...цепих на Кулата

В тази подредба аз виждам, че той шикалкави по 2 пентакли - или я лъже, или самия той се чуди и не знае. По 7 пентакли съдя, че като цяло не е много доволен от тези отношения, а по 10 жезли мисля, че натоварването в тях му е в повече. Тези карти по принцип могат да се тълкуват и по друг начин, например жезлите могат да са поемане на отговорност, по Кулата, на която цепих, ми се струва, че по-скоро картинката не е добра.
По първия въпрос - картите гледам през призмата на Кулата.  Този мъж със сигурност не е непочтен. Търси баланс, сигурно спокойствие. Но просто се страхува. Дай му време. Не се минава

Допълвам си въпроса...
Сега зададох по-конкретен въпрос, а именно Има ли този мъж намерение да се обвърже трайно с тази жена?

Цепя на 10 пентакли
10 жезли пак, 4 пентакли, Смърт

Тук всичко щеше да ми е ясно, ако не бях цепила на тези пентакли. По принцип мъжа е имал вече семейство и е разведен.

Вие как бихте тълкували тези карти?
Този мъж със сигурност не е непочтен. Търси баланс, спокойствие и сигурност. Просто е уморен.Дай му време на този човек! В случая всички карти  гледам през призмата на Кулата. Ако искаш да го задържиш, му дай време.

По втория въпрос. Абсолютно същото. Намери ли това, което му е нужно, ще сложи край на ергенуването. Този мъж не търси любовни вълнения, а спокойствие. Друг е въпросът дали дамата ще има търпение. Този мъж не е за изпущане. Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Не става въпрос за мен  Simple Smile

Други са хората.. Да, той може да иска да направи връзка, но не съм много сигурна , че ще ес тази жена, честно казано, с тази Смърт на втория въпрос. ... Интересно ми стана  и защо виждаш картите така иманно  заради Кулата.
Виж целия пост
# 381
Момичета, трябва ми помощта ви по едни подредби. Ситуацията е много противоречива и искам да чуя и друго мнение освен своето.

Какви са намеренията на мъж към жена?
 2 пентакли 7 пентакли 10 жезли ...цепих на Кулата

В тази подредба аз виждам, че той шикалкави по 2 пентакли - или я лъже, или самия той се чуди и не знае. По 7 пентакли съдя, че като цяло не е много доволен от тези отношения, а по 10 жезли мисля, че натоварването в тях му е в повече. Тези карти по принцип могат да се тълкуват и по друг начин, например жезлите могат да са поемане на отговорност, по Кулата, на която цепих, ми се струва, че по-скоро картинката не е добра.

Допълвам си въпроса...
Сега зададох по-конкретен въпрос, а именно Има ли този мъж намерение да се обвърже трайно с тази жена?

Цепя на 10 пентакли
10 жезли пак, 4 пентакли, Смърт

Тук всичко щеше да ми е ясно, ако не бях цепила на тези пентакли. По принцип мъжа е имал вече семейство и е разведен.

Вие как бихте тълкували тези карти?

Мисля, че твърде си избързала, като си задала втория въпрос. 2 Пентакли - стреми се да постигне материален баланс, работи много и полага усилия 7П, чувства се свръх натоварена 10 Ж, тъй като счита, че за да има трайна връзка с дама е необходимо да постигне материално благополучие. Човекът не е вятърничав, поне от картите така изглежда, а се притеснява дали има достатъчно, за да предложи нужното на жената. По втория въпрос, не на момента не мисля, че желае да се обвързва сериозно, защото не се чувства стабилно финансово, отново твърде е натоварен с ангажименти, стреми се всячески да постигне някаква сигурност и стабилност в живота си, но в крайна сметка явно му е тежък период и се появява Смъртта, която за него е облекчение. Казва си, ще я караме каквото стане, ако не стане ще приключим всичко. Дали жената не изисква твърде много от него или той просто е твърде самовзискателен човек?!
Виж целия пост
# 382
Не става въпрос за мен  Simple Smile

Други са хората.. Да, той може да иска да направи връзка, но не съм много сигурна , че ще ес тази жена, честно казано, с тази Смърт на втория въпрос. ... Интересно ми стана  и защо виждаш картите така иманно  заради Кулата.
Не мисля, че Смъртта показва край на връзката. Според мен показва готовност да сложи край на досегашния си начин на живот. Проблемът е в мацката, не е в него. Simple Smile Май тя не знае какво иска.
Виж целия пост
# 383
Не става въпрос за мен  Simple Smile

Други са хората.. Да, той може да иска да направи връзка, но не съм много сигурна , че ще ес тази жена, честно казано, с тази Смърт на втория въпрос. ... Интересно ми стана  и защо виждаш картите така иманно  заради Кулата.
На въпроса за Кулата - ами по-крещяща карта от нея няма в цялата колода. Ще ти го кажа по-образно - разглобява човека, сглобява го наново, прави от него нещо съвсем ново и го пуща да се оправя на място, на което никога не е бил. Simple Smile Като трансформърс играчките.
Виж целия пост
# 384
Човека е финансово готов за семейство и принципно иска да има такова. И двамата вече са имали семейства и имат по едно дете. Обаче той е този, който е много харесвания мъж и има избор между много жени. А жената е не е от типа харесвани жени и в момента се е впила в него много сериозно, на един месец отношения, не е и връзка, намеси и родителите си, пише, във фейсбук под всеки негов статус , пише, как това е последната им връзка и любов в живота им, той й отговаря уклончива. Като цяло се държи мило с нея, но не й обещава нищо. А и той е по принцип човек, който в крайна ситуация не казва пръв "край", обикновено прави така, че жените сами да се сетят. Към момента те са в странно положение - той дори не й определя срещи, а тя звъни и натиска да се виждат. Това е историята...

Интересно, на мен Смъртта във въпроси за отношения, винаги ми е показвала край. Особено като последна карта. Като някаква промяна винаги е излизала на друга позиция.
Виж целия пост
# 385
Уважаеми дами, бихте ли ми препоръчали човек от Варна, който гледа на Таро, че имам няколко въпроса.
Виж целия пост
# 386
Здравейте. Може ли малко помощ? Дали се срещат тези двамата(като аз имам подозрения, че тя може и да не е в Бг)?
6меч-8меч-Паж чаши
(допълнително Крал меч и 5жезли)
Аз мисля че не се виждат, дори 6меч дали не отразява нейното заминаване?
Благодаря!
Виж целия пост
# 387
Здравейте. Може ли малко помощ? Дали се срещат тези двамата(като аз имам подозрения, че тя може и да не е в Бг)?
6меч-8меч-Паж чаши
(допълнително Крал меч и 5жезли)
Аз мисля че не се виждат, дори 6меч дали не отразява нейното заминаване?
Благодаря!

И аз мисля, че 6 меча са заминаването. Паж Чаши знам,че е непостоянство в желанията. Мисля, че не се срещат и че това е по негово желание.
Виж целия пост
# 388
Здравейте. Може ли малко помощ? Дали се срещат тези двамата(като аз имам подозрения, че тя може и да не е в Бг)?
6меч-8меч-Паж чаши
(допълнително Крал меч и 5жезли)
Аз мисля че не се виждат, дори 6меч дали не отразява нейното заминаване?
Благодаря!

И аз мисля, че 6 меча са заминаването. Паж Чаши знам,че е непостоянство в желанията. Мисля, че не се срещат и че това е по негово желание.

Да, така ми твърди,че няма общо с тази жена, че не иска нищо от нея , но попитах картите. Много ти благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 389
Здравейте. Може ли малко помощ? Дали се срещат тези двамата(като аз имам подозрения, че тя може и да не е в Бг)?
6меч-8меч-Паж чаши
(допълнително Крал меч и 5жезли)
Аз мисля че не се виждат, дори 6меч дали не отразява нейното заминаване?
Благодаря!

И аз мисля, че 6 меча са заминаването. Паж Чаши знам,че е непостоянство в желанията. Мисля, че не се срещат и че това е по негово желание.

Да, така ми твърди,че няма общо с тази жена, че не иска нищо от нея , но попитах картите. Много ти благодаря  bouquet

Моля bouquet Даже са се карали май по 5 жезли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия