Въпрос за месните пюрета?

  • 2 656
  • 23
 До сега съм давала пиле и пуйка? Какво мога друго да дам на нашата възраст?
Виж целия пост
# 1
аз започнах с пуешко и телшко. Следва свинското другата седмица. Пилешк ми препоръчаха да задържа- било по-тежко за стомахчето newsm78
Виж целия пост
# 2
Според мен на вашата възраст е рано за месни пюрета, но щом си решила че така е най-добре мога само да ти кажа, че друго месо подходящо за малки бебета е заешкото. Всъщност заешкото беше първото месо, с което захраних Дани
Виж целия пост
# 3
Може да въведеш и риба.
Виж целия пост
# 4
Аз започнах тази седмица със заешко, Мони много го хареса, мисля следващото да е пилешко, после пуешко, и по-нататък телешко и свинско.
Виж целия пост
# 5
Аз запо4нах с телеШко,но след 6_я месец.
Виж целия пост
# 6
Заек може, не бързай , ще яде месо цял живот.... Laughing
Виж целия пост
# 7
Мисля, че спокойно можеш да даваш заешко  Peace
Виж целия пост
# 8
ние ядем заешко и телешко
Виж целия пост
# 9
щом си вьвела вече месни пюрета може да даваш всички на които е обозначено за сьответната вьзраст Peace не се притесняваи
Виж целия пост
# 10
щом си вьвела вече месни пюрета може да даваш всички на които е обозначено за сьответната вьзраст Peace не се притесняваи
и аз така мисля,а и  да кажа за заешкото,че е от първите за захранването
Виж целия пост
# 11
Може да въведеш и риба.

Рибата не е препоръчителна до навършване на годинката - така пише по моите книги. Както и другите видове морски създания.

Заешко, пуешко, пилешко и телешко са напълно достатъчни. Свинското е тежко месо, остави го за по-нататък  Peace
Виж целия пост
# 12
Наистина може да се продължи със заешко и телешко,но може и малко да се изчака  Wink
Виж целия пост
# 13
Заешко. Малко рано сте започнали, затова изчакай още два месеца.

Наблягай повече на пуешкото, заешкото е най-добро. После телешко и накрая свинско. Агнешкото и рибата /особено тя/ дават алергични реакции понякога, затова рибата след 9м. агнешкото и него.
Виж целия пост
# 14
заешко и телешко  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия