Детската кухня-по-високи цени,по-ниско качество

  • 1 073
  • 20
Момичета откакто вдигнаха цените на дестаката кухня от 85ст на 1вче забелязвам,а и не само аз че качестото на храната не само че не се е подобрило,а дори е по -лошо
Досега бях страшно доволна,нооо сега има яденета които не давам,защото естават
Взимам манджа от кунята на Белмекн 13 кв,Павлово
Вие ще споделите ли какви са ви наблюденията?
Виж целия пост
# 1
Абе не е по темата точно, обаче искам и тук да похваля детската кухня в Смолян, която е безплатна и е страшно качествена  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
при нас е много вкусна(56-та ясла),вчера имаши кюфте с бял сос,малката рева за още
Виж целия пост
# 3
Не мога да кажа, че храната в нашата кухня е станала по-лоша откакто вдигнаха цените на купоните. Не забелязвам разлика.
Виж целия пост
# 4
При нас в Младост 4 промяна няма - качеството е много добро.
Слънчоглед, да не би да са сменили готвачите във вашата кухня?!
Виж целия пост
# 5

Слънчоглед, да не би да са сменили готвачите във вашата кухня?!



И аз това щях да попитам  Grinning
Виж целия пост
# 6
Във всяка кухня готвят различно    chef
Виж целия пост
# 7
Не съм забелязала такова нещо - малката беше три дни вкъщи и и взимах храната от яслата /която е същата, като от кухнята/ и пак си припомних колко им бяха вкусни манджичките Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Момичета откакто вдигнаха цените на дестаката кухня от 85ст на 1вче забелязвам,а и не само аз че качестото на храната не само че не се е подобрило,а дори е по -лошо
Досега бях страшно доволна,нооо сега има яденета които не давам,защото естават
Взимам манджа от кунята на Белмекн 13 кв,Павлово
Вие ще споделите ли какви са ви наблюденията?
И ние сме на същата кухня.И аз имам наблюдения,че напоследък ми отказва доста от кремовете и подобни за сл.закуска,а преди почти всички ги ядеше.Но от манджите не понася зрелия боб и лещата.
Виж целия пост
# 9
В нашта кухня в Лозенец няма промяна нито в количеството,нито в качеството.Много съм доволна,а и малкото също  Grinning
Виж целия пост
# 10
И аз мисля, че няма промяна- детската кухня в Западен парк (т.е. споделям мнението на Виви). Като цяло съм доволна - да не кажа: много доволна!
Виж целия пост
# 11
И нашата кухня си е пак същата от към качество.Нищо не се е променило.
Виж целия пост
# 12
Ееееее, аз я записах миналата седмица в същата кухня, те носят в нашата детска градина в Лагера. Толкова ли са им гадни манджите, да търся друга? Ама не знам къде да търся наблизо, сигурно навсякъде в района взимат оттам Sad
Виж целия пост
# 13
Ние бяхме на Хер-БЕБЕ.В началото бях много доволна ( с изключение на супата с кренвирш Sick), но по-късно ........, не знам готвача ли смениха или какво, обаче не бяха същият вкус и малкият спря да яде от тях.
Естествено отказах се от кухня  Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Точно към Белмекен 13 бяхме записани и ние. Споделям същото мнение- качеството стана ужасно и докато Нели преди това хапваше всичко с огромно удоволствие- сега не иска и да опита. Спрях й кухнята и сега готвя като се съобразявам с нея. Според мен- в тази кухня са сменили готвачката, защото започнах да изхвърлям цели бурканчета, а преди направо ми идваше аз да си хапна от яденето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия