Блондинки или брюнетки?

  • 4 164
  • 151

Анкета

Блондинки или брюнетки?

Опции:

 Simple SmileЗдравейте момичета,темата на Киса с рускините ме впечатли и реших да пусна една тема за нашите си коси-прическа ,форма ,състояние,ЦВЯТ,и кой как се грижи за косата си.Дали блондинките СМЕповече от брюнетките във форума Thinking Simple Smile?Ще ми бъде интересно,а надявам се и на вас. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Заклета брюнетка  Peace Грижи кой знае какви не полагам, само се старая да не я изтощавам допълнително с разни преси, маши, сешоари и бои Embarassed
Виж целия пост
# 2
Добави една анкета  Peace

Брюнетка съм  Flutter
Виж целия пост
# 3
Естествена блондинка
Виж целия пост
# 4
Типична блондинка съм Mr. Green
Виж целия пост
# 5
И аз брюнетка. Понякога слагам боя с лек червен оттенък, но тя естествено червенее и така само го подсилвам.
Виж целия пост
# 6
Ами аз съм блондинка. Естественият ми цвят е светъл, но я изрусявам до пепеляво. От това, че я боядисвам цялата се е поизтощила, но не пада а е просто много суха. Правя и редовно маски- вместо балсам слагам маска. Много съм доволна от Dove и Elseve. Ползвам и ампули на Vichy. Най- добре ми действа домашната маска с жълтъци, кисело мляко и зехтин, но нямам време да си я правя.
Виж целия пост
# 7
Брюнетка съм-от най-черните Joy не ползвам скъпа козметика, предпочитам хума и маски правени от мен.Косата ми е здрава и лъскава, като конска грива hahaha
Виж целия пост
# 8
Естественият ми цвят е тъмнорусо, но сега съм си сложила по-светли руси кичури, мисля че изглежда доста добре  Flutter
Иначе косата ми е доста чуплива и редовно я изправям със сешоар.
Слагам редовно маска и май с това се изчерпват грижите. Embarassed
Виж целия пост
# 9
Блондинка.Натурална.Не се боядисвам никога.Използвам само шампоан и балсам/маска.Сешоар и подобни-не.
Виж целия пост
# 10
Брюнетка съм-от най-черните Joy не ползвам скъпа козметика, предпочитам хума и маски правени от мен.Косата ми е здрава и лъскава, като конска грива hahaha
Я кажи някоя домашна рецепта, че и моята беше едно време като конска грива, ама сега нещо се е поизтощила Praynig
Виж целия пост
# 11
Брюнетка по рождение, ама от една година съм червенокоса  Laughing!
Виж целия пост
# 12
А чухте ли днес в "Огледала", че последният естествено рус човек се очаква да се роди след 20 или 200години /не съм много сигурна/ в Ирландия? Май се ни се вижда краят на нас блондинките Joy
Виж целия пост
# 13
Добавих и анкета по идея на Биби ,как не се сетих newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Кестенява брюнетка със склонност към изрусоляване Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия