Слънчеви очила от Disney

  • 3 114
  • 31
Днес купих на баткото слънчеви очила от Disney. Пише 100% UV защита и продавачката в аптеката ме увери, че са читави въпреки цената си от 15лв.
Обаче след това ги пробвах в една оптика, се оказа, че нямат никаква защита.
Яд ме е на мене си, че не ги пробвах преди да ги купя, че се доверих на такава ниска цена.
Информирам ви да си имате едно на ум.
Все пак детски очи са това.
Виж целия пост
# 1
А някакво специално оборудване ли има тази оптика. как проверяват УВто, щото май ще се налагат слънчеви очила на мойто човече, пък хич не им вярвам
Виж целия пост
# 2
Ами на РейБан детските са 30лв., поне е сигурно 100%, че са добри. Мойто диване също е вампирче, въобще не обича слънце. Като излизаме на разходка, винаги си иска очилата Rolling Eyes и най-чинно си ходи с тях.
Виж целия пост
# 3
Само реномирани фирми за производство на очила бих сложила на себе си и детето.
Виж целия пост
# 4
Отиди и ги върни
то бива бива ама те търговците само има дай да лъжат потребителя а после ние страдаме
Понеже никой не повдига темата връщане на закупена стока и затова си правят каквото искат
Виж целия пост
# 5
Ами на РейБан детските са 30лв., поне е сигурно 100%, че са добри. Мойто диване също е вампирче, въобще не обича слънце. Като излизаме на разходка, винаги си иска очилата Rolling Eyes и най-чинно си ходи с тях.
А би ли казала къде има Рейбан и до колко години се водят детски и са на тази цена?Правя си една тънка сметка да купя и на баткото,който е на 10 години. Laughing
Виж целия пост
# 6
На Алабин(към Гарибалди) , след Витошка от лявата страна, има един голям магазин, за очила и часовници. Мисля, че ще му станат детските модели Peace
Виж целия пост
# 7
Мислех да купя на щерката такива, но добре че каза, да не се набутвам.Ще я заведа в оптика и ще й купя направо от там, без да се занимавам с глупости.
Виж целия пост
# 8
На Алабин(към Гарибалди) , след Витошка от лявата страна, има един голям магазин, за очила и часовници. Мисля, че ще му станат детските модели Peace
Тенкс!  bouquet
Виж целия пост
# 9
 Shocked  Rolling Eyes И аз купих такива на Мони  #Cussing out - ще отида да ги проверя! Направо съм изумена!
Виж целия пост
# 10
И аз ги гледах,но купих Чико за 25лв. Дали и те може да са без защита newsm78
Виж целия пост
# 11
кажете ми магазин за сястни детски очила в Пловдив. мерси предварително, момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 12
кажете ми магазин за сястни детски очила в Пловдив. мерси предварително, момичета!  bouquet

И аз също се интересувам.
Вчера пробвах на малкият очилата на Чико,но му сплескват ушите ,явно нямат нужната извивка на ухото.
В оптика "Санти" казаха че ще направят по поръчка очилата(купувам рамката и те слагат стъклата)но сега правят ремонт и ще отворят след 2 седмици.
А аз нямам търпение,и въобще не обичам да чакам.
Виж целия пост
# 13
Има от нашата верига оптики в Кауфланд - а в Пловдив


Терри , на какво ги провериха очилата .
Защото мен ме съмнява да нямат защита , това очилата да имат УВ изобщо не е скъпо удоволствие , а когато се прави фабрично излиза направо жълти стотинки .
Виж целия пост
# 14
А някой проверявал ли е Чико-то? Мисля си, че те не биха рискували да продават боклук, ама знам ли  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия