Спрей за бързоомазняваща се коса

  • 3 070
  • 37
На Сънсилк, без изплакване. Пише и че помага за разресване на сплетени коси.
Купих го днес на майтап, защото нямам впечатления от тази марка (нито добри отзиви).
За моя изненада взе, че подейства спрейчето  от 3 лв.!
Косата ми в корените беше на клечки, като изсъхна СЪнсилка стана гладка като къпана!   Flutter
Виж целия пост
# 1
Нанесла си го на вече омазнена коса и е подействало? Ако е така, то спрейчето си е наистина голямо попадение и още в понеделник ще си го закупя и аз Grinning
Виж целия пост
# 2
Карен, благодаря ти, че сподели! Моята не е бързоомазняваща се, но понякога, явно зависи от условията навън, се изцапва по-бързо и бих се възползвала от този спрей!

  bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам спрея на Клоран, но е доста по-скъп.Скоро ще пробвам и този.
Виж целия пост
# 4
Да, косата ми беше за миене, но със спрея го отложих!  Grinning Удобно е.
Откога се мъча да удължа интервала от 4-5   на 7 дни.

Това се води балсам, а не сух шампоан като на Клоран.
А изглежда като мини спрей за позорци - има същия накрайник.  Laughing
Виж целия пост
# 5
Непременно ще го пробвам. Моята коса много бързо се омазнява и трябва да я мия на всеки втори ден. Sad
Много мерси за информацията Карен!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Мерси много за информация    bouquet
още утре отивам да си го купя и да пробвам дали ще  действа и на моята коса
Виж целия пост
# 7
Аз не харесвам продуктите на Сънсилк, но този балсам може да е добро попадение. Ще го пробвам. Мерси Карен за идеята.  bouquet
Виж целия пост
# 8
Много интересно, ще следя темата. Дано има повечко доволни, че да пробвам и аз Wink
Виж целия пост
# 9
Карен, то не се ли впръсква във влажна коса!? Thinking Ако е така както съм разбрала - на вече омазнена коса, ще взема да си го взема...че с тия лесно омазняващи се корени и сухи краища! ooooh!
Виж целия пост
# 10
Дано на всички действа така и аз утре отивам да си го взема Grinning
Виж целия пост
# 11
За този спрей ли говорим?
Виж целия пост
# 12
Така изглежда флакона.
Наистина пише да пръска на влажна коса (но дали току що измита или трябва да се мокри, не уточняват), но аз бързах да излизам и не исках да стана съвсем мокра. Подейства ми на суха.
Виж целия пост
# 13
Така изглежда флакона.
Наистина пише да пръска на влажна коса (но дали току що измита или трябва да се мокри, не уточняват), но аз бързах да излизам и не исках да стана съвсем мокра. Подейства ми на суха.

Карен, да разбирам ли, че си го впръскала на вече замърсена коса, но суха, не си я мокрила, така ли? От такова щото имам нужда точно!
Виж целия пост
# 14
Точно така , Бубе!  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия