Самоделни бижута 5

  • 100 471
  • 274
# 15
Случайно попаднах в темата, но ми останаха очите в този гривна  Heart Eyes
Чудесни неща сте показали момичета!

Радвам се, че ти харесва!
А писалите след теб имат красиви гривни! Браво! Simple Smile
Виж целия пост
# 16
Привет на всички! bouquet
Много ми харесват гривните от естествени камъни и имам голямо желание да започна да правя такива. Обаче не мога да намеря сайт, в който се предлагат елементи от неръждаема стомана(висулки, шапки и др) на едро.. някой може ли да ми препоръча такъв? иии чудя се дали, ако използвам елементи от метал (като тези http://martenici-burgas.com/catalog/metalni-shapki-2088/ ), ще променят цвета си след време?  newsm78
Виж целия пост
# 17
Здравейте, искам да попитам нещо, надявам се да не е против правилата - харесах си един тип колиета и гривни от мъниста, но не ми се иска да си поръчвам от чужбина, защото митото и доставката оскъпяват много. Прегледах и българските сайтове за подобни бижута (по-известните, вероятно има страшно много за които не съм и чувала), но моделите от този тип са много ограничени и малко скучни. Дали знаете къде в български сайт се предлага нещо подобно:
Скрит текст:






П.п.  снимките са от различни сайтове за продажба и в цените на нещата има огромна разлика. Последната гривна е с някаква традиционна индианска шарка - този тип неща много ми допадат, но у нас като че ли ги няма никъде...
Виж целия пост
# 18
В тази страница се качват неща на български творци - може да разгледаш.
Но така или иначе и тук едва ли ще са евтини, защото са ръчно изработени и пада доста голяма играчка по тях Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Благодаря, ще разгледам. Не е въпросът да са евтини, а цената да е разумна. Интересно е, че в Базар бг има не особено добре направени колиета от мъниста (не точно от този тип, който търся), които са с цена от над 50 лв, докато подобни в магазините, изброени на първата страница на тази тема са наполовина по-евтини. Ясно е, че всеки сам определя стойността на труда си, но аз не съм длъжна да се вържа Simple Smile
Виж целия пост
# 20
Нанизването на топчета е едно, правенето на шнур със синци е съвсем друго, много, много по-трудоемко и е нормално за една гривна от шнур да се искат двойно повече пари от едно колие, което се прави за много по-кратко време Peace Иначе в страницата, която дадох има албуми на отделните творци. Там момичетата се занимават по-сериозно с този тип бижута, та съм сигурна, че ще откриеш по-красиви неща Simple Smile
Виж целия пост
# 21
Запис.
Относно Илиенци-наистона саа го променили. На повечето места само на едро,а и голяма част от сергиите просто ги няма...примерно с висулки и метални елементи.аз взимам камъни винаги от 1 място в началото,та там още дават на дребно,но останалите... Sad жалко!.
Виж целия пост
# 22
От мен две рисувани гривни с частичен декупаж на места.

Виж целия пост
# 23
Горгона, много са интересни тези гривни. С какво ги рисуваш? Аз съм начинаеща в работата с мъниста и се надявам да задобрея. Ето едно колие от мен:
Виж целия пост
# 24
Горгона, много са интересни тези гривни. С какво ги рисуваш? Аз съм начинаеща в работата с мъниста и се надявам да задобрея. Ето едно колие от мен:
Привет, Beborana  wavey
Уау, много ми хареса колието, което си сътворила  Heart Eyes На сватбата ни аз носих много подобно на това Two Hearts Аз съм почитателка на перличките, дори и изкуствени - много изискани са thumbsup
Виж целия пост
# 25
Beborana , с акрилни бои ги рисувам, разни добавки за различни ефекти и лакирам.

Колието ти е много елегантно и нежно, продължавай все така, отлично ти се получава.
Виж целия пост
# 26
Благодаря ви момичета! Много се старая наистина. Сега един друг модел правя и дано да стане добре. Много ми е трудно с материалите обаче.
Виж целия пост
# 27
Много ми е трудно с материалите обаче.

Защо ти е трудно? Има голямо разнообразие от материали, ако не във физически магазини и складове - онлайн е пълно.
Виж целия пост
# 28
Ами докато си намеря мъниста 15-ки голям зор беше. Сега тея бикони (bicone) и с тях трудно. Има на Сваровски ама те са си цена. Намерих в един сайт ама пък няма наличност. Незнам от къде да си купя материали на добри цени.  newsm78
Виж целия пост
# 29
От алиекспрес?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия