Истанбул-София?

  • 450
  • 8
освен турски, знае ли някой други авиокомпании да летят по този маршрут?
Виж целия пост
# 1
Няма други. Само Турски Авиолинии.
  bouquet

P.S. Можеш да се убедиш като погледнеш сайта на летище София.
http://www.sofia-airport.bg/
Виж целия пост
# 2
 newsm61
благодаря за отговора. все се надявах на друг!
не мога да разбера как билета от Дубай до Истанбул струва толкова, колкото този от Истанбул до София #Crazy
Виж целия пост
# 3
ми лети преz атина  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
ми лети преz атина  Rolling Eyes


защото престоя на летище Атина на отиване е 8 часа, а на връщане 1 ден. #Crazy с малко дете съм.
Виж целия пост
# 5
Май няма други директни. Аз за такова инфо проверявам обикновено в www.amadeus.net.
Там излизат всички възможни маршрути от точка до точка и времето за достигане.
Успех и като кацнете в София свиркай за среща.
Виж целия пост
# 6
ще проверя и този сайт! благодаря!
 за среща- естествено. живот и здраве за 3 месеца има време.
Виж целия пост
# 7
Мария видях че питаш за софия-истанбул, защо не се прибереш с авробус от истанбул,има такива които минават през пловдив, няма ли да ти е по удобно,
А за връзката през атина престоя коггато на летище ти еповече от 8 часа компанията ти подсигурява хотел, след като и двата сектора летиш с олимпик, поне аз така летчх 2 пъти,само не знам на Зауед дали няма да му трябват визи!
Успех
Виж целия пост
# 8
ние с Бутти сме пътували с рейс. на мен ми трябва транзитна виза, на двамата ще им трябва ентри виза също. и така цената е почти същата, а и 6 часа с рейс. не знам малкия как ще ги понесе.
абе май ще си летим със Сингапур и от там с турските. престоя е само 2 часа. докато се организираме и ще минат.
може и за добро да е смяната. така на малкия няма да му писне на едно място 5 часа. той милия хич не може да стои мирен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия