Индийски туники?

  • 2 905
  • 11
Купих си страхотен панталон, който обаче няма с какво да нося... Подсетиха ме, че с индийска туника ще стои добре и на мен, колко ми трябва-навих се  Laughing Обаче у наше село нЕма подобно нещо....
Моля мамите, които знаят къде продават туники в София да кажат, интересуват ме и цените, а самата туника трябва да е тип -бременна  Embarassed по-широкичка, да не е вталена.
Моля Ви помагайте!

П.П. търсих и с търсачката, но ни изкара само една тема...
Виж целия пост
# 1
До НОИ ,посока Красна поляня.Цените са от 17лв до 30лв.Има сррахотни работи. Hug
Виж целия пост
# 2
Деси, много благодаря   bouquet
а и цените ми изнасят  Embarassed
Виж целия пост
# 3
От Илиенци си купих две миналата година Peace
Виж целия пост
# 4
От Илиенци си купих две миналата година Peace
Отляво на главния вход цени от 15 до 30 лв. Хубавички и сравнително качествени.
В първата алея / основната / на 20 м от входа в ляво и в дясно . Недостатък ... избеляват при пране и променят цвета си. Аз си купих млечно кафява , след многократно пране стана бледо бежова, пуснах я в белина и сега е бяла Wink .
Виж целия пост
# 5
Магазин с индийски дрехи има на Екзарх Йосиф,като тръгнеш от халите към пазара от дясната страна!
Виж целия пост
# 6
На Графа има 2 магазина за индийски дрехи, на Сан Стефано (до Орлов мост) е другия, който зная.
Виж целия пост
# 7
На колелото на трамвай №5, зад съдебната палата в новия търг. център има невероятен индийски магазин.
Виж целия пост
# 8
Има също в началото на Пиротска, в един базар - "Малкия ЦУМ". Там има индийски щанд. Има и на малките 5 кьошета (ако се сещаш къде са) - там има страхотни неща, но май са по-скъпи. Този на Екзарх Йосиф също е добър.
Виж целия пост
# 9
На Графа има 2 магазина за индийски дрехи, на Сан Стефано (до Орлов мост) е другия, който зная.
Peace и са много хубави Mr. Green
Виж целия пост
# 10
В Младост 1А, на новите пътеки.

Страхотни индийски чанти, чехли и други "екстри".
Виж целия пост
# 11
Аз скоро си купих такава туника от индийския магазин на "Сан Стефано" до Орлов мост. Много е удобна и струва 17 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия