Отслабване при др.Баайкова........

  • 32 265
  • 31
Здравейте въпреки , че в случая става въпрос за здравословен проблем/най вече/ нарочно пускам темата тук защото се надявам ,че ще има по-голяма популярност.
Ето го проблема :бъща ми прекара белодробна емболия/поне имаше съмнения за това/ сега освен на медикаментозно лечение са му препоръчали незабавна редукция на теглото ,което не е никак малко при него-130кг.Препоръчали са му Байкова!?! Thinking
Искам да попитам някой възползвал ли се е от нейните услуги?Само да вметна ,че аз след първото раждане отидох при нея и останах адски разочарована както от претупването набързо/ не ме изслуша/така и от готово подадената дита/ отвори една папка и ми каза да си избирам/ Tired
Аз лично съм много доволна от Ипократис Пападимитракос / от фитнес център Младост/ но при баща ми положението е доста сериозно и предполагам ,че Байкова ще е по-подходяща -все пак е с медицинско образование Wink
Ще се радвам да ме посъветвата ,дори и да нестава въпрос конкретно за нея ,ще се радвам да чуя и отзиви и за други диетолози... Laughingно е спешно защото тия дни ще го изпишат от болница и трябва да почне от някаде....
Виж целия пост
# 1
Здравей Simple Smile
Някъде тук из форума имаше тема с похвала за д-р Байкова. Но аз лично мисля, че всички лекари понякога са някак "непукисти" и "брутални" към нашите пробелми, но иначе просто биха изпушили от напрежение, предполагам.  Peace Не й се сърди!
Иначе, какво да ти кажа - преполагам, че трябва и да ограничава някои храни. Но мисля, че няма да сгрешите, ако се насочите към диетата на Ори Хофмеклер + ограничаване на някои храни. Може да я допълните с пресмятане на някоя и друга калория, не-бял хляб и да му наложите някакви километри движение на ден .....

Колко кг. трябва да свали (по кераската препоръка), за колко време?
Виж целия пост
# 2
Аз съм много доволна от доц. Байкова. Когато отидох при нея, бяха минали 3 месеца от операцията ми на жлъчката, т.е. може да се каже, че имах някакъв здравословен проблем. Въпреки че ползваше "готовите" разпечатани диетични режими, ми нанесе доста промени предвид медицинския ми проблем. За претупването, не съм забелязала такова нещо. Говори по- бързо, бързо пише по листите, но след това когато си прочетеш всичко на спокойствие, ти става пределно ясно.
Моят съвет е при всички случаи да потърсите специалист по диететика и хранене. Не използвайте разни публикувани диети, защото е необходимо да се оцени здравословното състояние на пациента.
При когото и да отидете, успех!!!

За статистиката: за 5-6 месеца свалих 23 кг.
Виж целия пост
# 3
Малко ОФФ!
Онзи ден гледах по "Огледала", че доцент Байкова препоръчва диетите да се сменят на 2 седмици, защото спират да действат.
 anuschka, на теб сменяше ли ти ги?
Виж целия пост
# 4
Малко ОФФ!
Онзи ден гледах по "Огледала", че доцент Байкова препоръчва диетите да се сменят на 2 седмици, защото спират да действат.
 anuschka, на теб сменяше ли ти ги?

Да, рзбира се. Първите 1,5 - 2 месеца ходих при нея на 2 седмици. Тогава бе "ударното" отслабване. След това режимите ги сменяше на 1 месец. Задържащите режими след това (също много важни) се сменят на 1 месец.
Виж целия пост
# 5
  anuschka би ли споделила моля те къде и как бих могла да направя контакт ? Има ли предварително записване и по телефон ли става или се ходи на място?
Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 6
Ето това е нейниея тел.0888370922.преглежда всеки делничен ден от 17 ч. а събота от 9-14ч.Ние ще ходим в събота.Ще пиша как е минала този път консултацията Laughing
А да ви попитам трудно ли задържахте след това кг.-те?
Виж целия пост
# 7
И още един телефон (на кабинета): 944 3677
Кабинетът се намира на ул. "Асен Златаров" 2
Добре е да се запише час предварително, по възможност вземете най- ранен час, тогава няма да чакате много Wink

А да ви попитам трудно ли задържахте след това кг.-те?

Не мога да ти отговоря на 100 %, защото все още съм на задържащ режим. Не знам как ще задържа тези килограми, но съм твърдо решена да го направя, пък ако ще постоянно да се налага да се ограничавам. Надявам се да успея.
Виж целия пост
# 8
и аз съм бивша пациентка на доц. Байкова. Свалих за 6 месеца близо 25кг. Много ми помогна. След 2-рата бременност пак отидох при нея. Имах 10излишни кг. За съжаление обаче свалях по 200 грама за 2 седмици. Организма помни диетите си, тя започна да ми прави индивидуален режим, но резултата не беше този, който очаквахме. Свалях буквално грамчета и се стигна до там да си събличам дрехите в кабинета та да отчете някъв по-обещаващ резултат. Сега ходя при Ипократис в Младост. Още на 2-рата седмица бях -4кг. Неговите режими са коренно различни от тези на доц. Байкова и успява да излъже рганизма ми д с лабее. Остават ми още съвсем съвсем малко и ще бъда идеална  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
От Ипо и аз съм супер доволна ,но няма мед.образование.......а в случая с баща ми е пропръчително да има Thinking
Анушка голям ти е сладур малкия Laughing
Само да вметна ,че и като отношение Ипо не може да се сравнява с Байкова.Първия път си говорихме поне 30мин.Разпитваме за любими храни ,начин на живот итн.Попълвах разни анкети....... накрая ми направи наистина индивидуална диета , а Байкова извади една папка и ми каза да си избера Crossing Arms ,но в случая лекар я е препоръчал на баща ми така,че......... .
Ако имаш някакъв здравословен проблем Байкова прави ли някакви по - специални прегледи има предвид да иска да следи по-стриктно някакви определени показатели ,да назначава допълнителни хормонални изследвания примерно newsm78
Виж целия пост
# 10
Анушка голям ти е сладур малкия Laughing

Благодаря   bouquet

Ако имаш някакъв здравословен проблем Байкова прави ли някакви по - специални прегледи има предвид да иска да следи по-стриктно някакви определени показатели ,да назначава допълнителни хормонални изследвания примерно newsm78

Идея си нямам, на мен не ми иска нищо, но пък аз имах само един липсващ жлъчен мехур.

Организма помни диетите си

Ох, това за съжаление е жестоката истина. За това съм решила да не допускам повече напълняване (аз си родих вече двете дечица Wink, нямам намерение да бременея повече), за да не изпадна в такова положение.
ДЕянаЗ, сигурна съм, че скоро ще си в тази форма, в която се чувстваш най- добре Simple Smile
Виж целия пост
# 11
какво по-специално??? Ядеш си както си ядеш, но ПРАВИЛНО
Какво повече от това?! Ако досега баща ти е ял бял хляб с картофи и пържола при нея това е недопустимо но, след 3-тия задържащ режим си минаваш на нормелно хранене.  Не се усеща никакъв глад, препоръчва се пиене на чай и вода. Просто храните са и рпавилно съчетани и по никакъв начин не могат да навредят. Не ти прави пълна кръвна картина ДНК, време на кървене и вревме на съсирване. Не ти изследва урината просто тя ти казва как да се храниш правилно. Коя храна с коя е най-добре да се съчетава, коя с коя не трябва дава ти режим и готово.
Виж целия пост
# 12
Тези които са ходили при д-р. Байкова ще си кажат ли мнението за темата коментирана по-надолу:страхотна диета PraynigЗаела съм се да я спазвам, но все пак ще ми помогнат и вашите съвети newsm78
 За mam4e_mia мога да препоръчам да поговориш с баща ти за разделното хранене.Аз свалих с него 45кг, но то не е диета, ами начин на живот.Тоест храниш си се разделно постоянно.
Виж целия пост
# 13
Да. Ше си кежа мнението и за потребителката и за диетата.
1-за за диетата.  Това беше 1-вата ми диета, която ми я даде доц. Баукова. Скъсах се от ядене, защото обичам да ям и независимо от това свалих 4кг за 2 седмици.
2-ро потребителката която е пуснала диетата -  внимавай да не ти резне дец. Байкова квитанцията. Всичко се научава, а диетолозите не обичат да им се разпространяват диетите.
Виж целия пост
# 14
Да. Ше си кежа мнението и за потребителката и за диетата.
1-за за диетата.  Това беше 1-вата ми диета, която ми я даде доц. Баукова. Скъсах се от ядене, защото обичам да ям и независимо от това свалих 4кг за 2 седмици.
2-ро потребителката която е пуснала диетата -  внимавай да не ти резне дец. Байкова квитанцията. Всичко се научава, а диетолозите не обичат да им се разпространяват диетите.
newsm51 smile3525Благодаря! Само, че аз умирам от глад, но ще издържа!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия