Да вярвам ли на теста само два дни след евентуалното зачеване.

  • 1 127
  • 7


Цикълът ми закъснява с един ден,а винаги е точен. Правих си тест преди час-отрицателен. В събота вечерта правих секс и се чудя ако има нещо възможно ли е теста да отчете толкова скоро, само два дни след това. Да вярвам ли на резултата? Cry
Виж целия пост
# 1
Фертилните дни са между 12 - 16 ден от началото на цикъла при 28 дневен цикъл. До колкото те разбирам, ти закъснява с един ден, а си имала контакт преди два дни т.е. не през времето, когато може да се зачене. Много, много малко вероятно е да е станало нещо. И е напълно нормално цикалът ти да варира +/- няколко дни без причина. Вярвай на резултата и ако имаш други питания, пиши в "Искам бебе". Тук се обсъждат сериозни проблеми свързани със забременяването.
Виж целия пост
# 2
Не съм много съгласна за фертилните дни но няма да споря по този въпрос. Незнаех къде точно да задам въпроса си за което се извинявам, но не мисля че не е сериозен или че не вълнува и други жени.Случаи на забременяване извън посочения период колкото искаш.
Виж целия пост
# 3
Разбира се, че както и при всяко др. нещо изключения има, макар и да не са "Колкото искаш".
А отностно това, дали можеш да се довериш на теста два дни след датата на евентуалното зачеване, това го пише на самия тест. Най-чувствителните тестове отчитат 7 дни от датата на зачеването, като това е силно преувеличено. Можеш да разчиташ на коректен резултат едва след две седмици.
Виж целия пост
# 4
Не съм много съгласна за фертилните дни но няма да споря по този въпрос. Незнаех къде точно да задам въпроса си за което се извинявам, но не мисля че не е сериозен или че не вълнува и други жени.Случаи на забременяване извън посочения период колкото искаш.

като не си съгласна и толкова много разбираш от фертилни дни, защо търсиш акъл тук? Simple Smile
поредният случай на основна репродуктивна неграмотност - ако цикълът ти е точен, просто НЯМА КАК да имаш овулация (тоест, да си годна да заченеш) 2 дни преди очакваната менструация. случаи на забременяване извън посочения период има при жени, чиито цикли варират.

а 2 дни след забременяване никой тест не отчита и това изрично си го пише на всяка опаковка, ама кой да чете...
Виж целия пост
# 5
Щото сме "проблемни" Wink
Пожелавам ти да не ти се налага да ни питаш за нещо действително свързано с проблемното забременяване.
И все пак смятам, че бяхме изчерпателни Grinning
Виж целия пост
# 6

                                                             Много сте мили Simple Smile

така е, тая седмица още не са ми платили да съм мила!  Laughing
Виж целия пост
# 7
При редовен цикъл овулацията е около 14 дни преди датата на преполагаемата М.
Случаите със забременяване около дните с кървене са редки и характерни за жени с нередовен цикъл, защото просто това е някакво кървене, а не менструация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия