Д-Р Дяволов

  • 712
  • 2
Има ли някоя, която да е раждала нормално при д-р Дяволов? Какви са ви впе4етленията за норм. ражд .при него?
Виж целия пост
# 1
Говориш за д-р Дяволов от Майчин Дом,нали?Аз раждах при него,но без предварителна уговорка.Той ми се падна на смяна и направо ми спаси живота-на мен и детето.Защото 48 часа никой не ми обърна внимание там и ако не беше той не ми се мисли какво щеше да стане.Имах проблем-ригидна шийка на матката-зверски контракции-никакво разкритие.Той ми направи разкритие 5см за 2 мин.,сложи ми система, оказа се,че водите ми са зелени,и е щяло да стане фатално,ако не беше дошъл.Нито ме знаеше,нито ме познаваше,но беше единствения човек в МД,който ми обърна внимание...За което съм му страшно благодарна!
Иначе момичето,което беше с мен в стая ражда при него с предварителна уговорка-беше доволна,след раждането той й беше правил ревизия на матката, но се оказа,че не е направена както трябва и имаше проблеми после,оправи се, но му беше бясна. Друга приятелка се оказа,че също е била при него-много доволна.Знаеш,че и на най-добрия лекар може да се случи да направи грешка,така че прецени си сама Peace
Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 2
Bube, mersi za saobstenieto.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия