Вече и в този подфорум !

  • 2 123
  • 77
Вече имам основанието да не пиша само в " Искам бебе ", " Красива мама" или в " Клюкарника", а и тук, защото вече минах в графа настоящи майчета ...

От вчера живея в един друг свят и се нядявам да няма падания, от които да боли  ooooh!

В главата ми от вчера насам се появиха много въпроси, от типа : Ще се справя ли? Какво ме чака от днес до края на 9те месеца ? А след това ще бъда ли добра майка ? Дали ще успея да балансирам м/у  съпруга, детето и работата?
И подобни въпроси , които много добре осъзнавам, че не бива да си ги задвам, но уви ...



Надявам се с ваша помощ(извинявам се още от сега ако ви задавам много и глупави въпроси ) да се справя и след 9 месеца да гушна едно малко сладко бебче Hug



Виж целия пост
# 1
Честито и лека бременност  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 2
честито!
много ми хареса как си го написала Hug
Виж целия пост
# 3
Честито!
Разбира се, че ще се справиш!
Пожелавам ти да преживееш най-прекрасните месеци на радостно очакване, съпътствани само от положителни емоции и в края на това изживяване да гушнеш едно сладко малко бебче (или две  Simple Smile)! А след това то ще се погрижи да имаш още по-щастливи мигове!
Виж целия пост
# 4
Честито!
Леко и спокойно бременеене!
Ще се справиш, разбира се! Всичко е въпрос на практика  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5
Честито и леко бременеене  Hug
Разбира се, че ще се справиш - просто няма мърдане  Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 6
Честито!Лека бременност.И не се притеснявай,ще се справиш с всичко.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Вече имам основанието да не пиша само в " Искам бебе ", " Карасива мама" или в " Клюкарника", а и тук, защото вече минах в графа настоящи майчета ...

От вчера живея в един друг свят и се нядявам да няма падания, от които да боли  ooooh!

В главата ми от вчера насам се появиха много въпроси, от типа : Ще се справя ли? Какво ме чака от днес до края на 9те месеца ? А след това ще бъда ли добра майка ? Дали ще успея да балансирам м/у  съпруга, детето и работата?
И подобни въпроси , които много добре осъзнавам, че не бива да си ги задвам, но уви ...



Надявам се с ваша помощ(извинявам се още от сега ако ви задавам много и глупави въпроси ) да се справя и след 9 месеца да гушна едно малко сладко бебче Hug





Честито, миличка! Преди всичко спокойствие - всичко останало се нарежда от само себе си Mr. Green Ще има да пишеш и тук, и в "Нашите деца" след това и много рядко да посещаваш "Здравословни проблеми" Peace  bouquet Живо и здраво бебче след 9 месеца чакаме, не по-рано Mr. Green
Виж целия пост
# 8
 HugЧеститоооооо  bouquet
Виж целия пост
# 9
Много хубава новина GrinningЧестито   bouquet
Лека бременност!
Виж целия пост
# 10
А честито и от мен! Hug Лека и безпроблемна бременност. Wink
Виж целия пост
# 11
Честито и лека бременност! Разбира се, че ще се справиш! Hug
Виж целия пост
# 12
Честито и лека бременност
Като гледам колко го искаш не се и съмнявам че ще се справиш Наслацдавай се на всичко очаква те най хубавия период в живота на една жена - майчинството
Успех
Виж целия пост
# 13
Честито
Лека бременност pregnant
Ще се справиш с всички ангажименти и ще преживееш най- прекрасните мигове в живота ти
Виж целия пост
# 14
Честито!!! Лека и безпроблемна бременност, здраво бебе и много щастие!!!  bouquet

Към Коледа ли се очертава?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия