Харесвате ли и ползвате ли "Пантен"

  • 14 602
  • 92
Зарибена от рекламите им Crazy си купих новия шампоан и балсам против накъсване на косата - страхотно ми я премива, става мека и увисва надолу, а аз обичам да е плътен косъма и да е бухнала, обемна. Аз ли не правя нещо както трябва, много ли слагам - кажете моля! Ако изобщо ползвате  "Пантен" и сте доволни, разбира се!
Виж целия пост
# 1
Не, не ги харесвам  Confused
Виж целия пост
# 2
Много отдавна не ползвам нищо с име "Пантен"  Naughty
За мен личмо са отвратителни...косата ми с нищо друго не става толкова ужасна,ако ще и с яйчен шампоан от 1лв. да се измия  Joy
мое мнение от личен опит  Peace
Виж целия пост
# 3
За мен това е доста некачествена марка и единственото до което може да доведе е косопад!
Виж целия пост
# 4
Не, защото ми излиза пърхут от него.Няма и да си купя повече от него.Преди като че ли беше по-добър.
Виж целия пост
# 5
Това е най-кофти шампоана ,който съм ползвала.Точно след второто измиване с него се сдобивам с мнооооого пърхут Naughty
Виж целия пост
# 6
О не, в никакъв случай NaughtyПантен е чист боклук!
Виж целия пост
# 7
Не, косата ми става на нищо и ми се появава пърхут!
Wash & Go  и Dove ми действат по същия начин  #2gunfire
Виж целия пост
# 8
Сестра ми използва Пантен и е доволна,но нейната коса по принцип е много хубава.Аз нямам лични впечатления от тази марка.
Виж целия пост
# 9
а я кажете някои марки от които сте най-доволни

П.С. Извинявам се на майката пуснала темата за офтопика
Виж целия пост
# 10
L'Oreal, Londa Professional и Garnier, а от балсамите пак L'Oreal и Schauma (зеления).
Виж целия пост
# 11
Отдавна не ползвам "Пантен", не ми харесват. Най- доволна съм от шампоаните на "Ревлон.
Виж целия пост
# 12
Не, вече не ползвам нищо на Пантен.
Виж целия пост
# 13
не,даже изобщо Naughty
Виж целия пост
# 14
Аз ползвам в момента матиращия шампоан на Jalyd, но любимия шампоан на мъжа ми е Пантен в прозрачната опаковка и само такъв ползва  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия