Течна сметана, какво да я правя?

  • 1 003
  • 12
Оказах се с една отворена кутия течна сметана Хопла за сладкиши, която нямам идея какво да правя. Приемам идеи всякакви, защото ако не я направя на нещо ще се скапе.  Tired
Виж целия пост
# 1
Вчера правих сладолед- разбиваш 3 жълтъка със 150 гр пудра захар, прибавяш 300 мл сметана, леко разбиваш , прибавяш 3 разбити на сняг белтъка, ванилия.Може -какао или орехи. Замразяваш. Моята сметана беше готварска, твоята като е сладкарска-не слагай захар, тя е сладка.Много вкусен сладолед стана.
Ако те е страх то яйцата, дръж ги за 10 -ина минути в разтвор от белина за дезинфекция.или ако имаш бебе и ползваш хапчета за стерилизация- чудесна работа вършат и за яйца.
Виж целия пост
# 2
Що не пробваш да направиш тортичка от някой закъсал козунак.Вместо блатове редиш козунак,нареждаш плодове някакви и разбита сметана.
Виж целия пост
# 3
Що не пробваш да направиш тортичка от някой закъсал козунак.Вместо блатове редиш козунак,нареждаш плодове някакви и разбита сметана.
Нямам козунак  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Що не пробваш да направиш тортичка от някой закъсал козунак.Вместо блатове редиш козунак,нареждаш плодове някакви и разбита сметана.
Нямам козунак  Rolling Eyes
Уф, Tiredами бишкоти?Или готов блат!Можеш да направиш и тортата с рулата.Потърси с търсачката-нещо такова беше: newsm78"Дайте идеи,моля-течна сметана"-там обяснявам за тортата . Hug
Виж целия пост
# 5
Уф, Tiredами бишкоти?Или готов блат!Можеш да направиш и тортата с рулата.Потърси с търсачката-нещо такова беше: newsm78"Дайте идеи,моля-течна сметана"-там обяснявам за тортата . Hug
И бишкоти нямам, нито блат...ще трябва да купя нещо утре явно.
Мерси!  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Изхвърли я Twisted EvilНяма нещо за ядене, което да намирам по-гадно, от течна сметана Хопла Sick
Виж целия пост
# 7
Крем Брюле
Виж целия пост
# 8
Мислех си за това, ама аз не обичам кремове, само мъжо ша го яде, ама в краен случай днес това ще натъкмя, че верно ще се скапе, ако се помотам още малко.
Виж целия пост
# 9
Аз разбивам сметана с миксера - точно Хопла и в купата в която съм я разбила нарязвам всякакви плодове - ябълки, кивита, портокали, банани, круши - изобщо каквото имам.Разбърквам и още докато го разбъркам и децата са го унищожили...
Виж целия пост
# 10
Купуваш тортелини, сваряваш ги и заливаш със сметаната. Добавяш и малко сирене пармезан + черен пипер. Става невероятно вкусно...
...ако вече не си изхвърлила сметаната, де Crazy....
Виж целия пост
# 11
Сложи един готов блат в тава и върху него малко нарязани плодове. Разтвори едно пакетче желатин в малко компот или сок, смеси със сметаната и залей плодовете и блата. Остави в хладилника за няколко часа и ще вечеряте парфе. А ако сложиш компота с желатин горещ в сметаната ще вечеряте чииз кейк.
Виж целия пост
# 12
Правиш палачинки, намазваш ги със сладко или каквото си решиш, навиваш ги и ги нарязваш на пънчета. Нареждаш ги в една купа и ги заливаш със сметана, така на няколко реда. Яде се като изстине.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия