трайно извиване на мигли

  • 813
  • 9
Здравейте,чували ли сте за начин на трайно извиване на мигли(в салони за красота).
Мисля ,че някъде по списанията съм срещала реклами за такива процедури.
Виж целия пост
# 1
За първи път чувам, но може и да има.
Аз си ги извивам с онзи странен уред за извиване на мигли.
Виж целия пост
# 2
Виж в тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=4f153af468f5ea1894f4 … c=22437.msg440132

Аз също си ги извивам с миглоизвивачка.
Виж целия пост
# 3
На мен също ми омръзна миглоизвивачката и преди месец си ги извих трайно. Процедурата е час и струва 20 лв. Ефекта е видим, но самата процедура беше доста неприятна. Просто няма да го повторя. На клепача залепят гумена ролка и нанасят гел(мирише на къдрин).След това го изтриват и слагат друг. Накрая отлепят...
  ooooh!  и готово. Обаче губиш някоя и друга мигла, а при мен се възпалиха и очите. Процедурата се прави в козметични салони
Виж целия пост
# 4
малко извън темата, но да ви попитам за спиралата, обикновена ли използвате или водоустойчива newsm78 аз също си извивам миглите, но ползвам само водоустойчива, от обикновените миглите ми се изправят след 5мин.  Cry
Виж целия пост
# 5

В темата която е посочила brianna, съм писала за моя личен опит.
Трайността на извиването на миглите - няма месец и половина, а ефекта е почити невидим Wink
Виж целия пост
# 6
малко извън темата, но да ви попитам за спиралата, обикновена ли използвате или водоустойчива newsm78 аз също си извивам миглите, но ползвам само водоустойчива, от обикновените миглите ми се изправят след 5мин.  Cry
Шони,аз използвам "обикновена"  спирала и миглите ми стоят извити,докато не махна спиралата.
Виж целия пост
# 7
В Бургас са правили в един салон мисля че се казва "Ванеса" на улица "Лермонтов",но козметичката излязла в майчинство.Знаете ли друг салон в който се прави тази процедура(в Бургас имам предвид)
Виж целия пост
# 8
Не ми се струва здравословно (за миглите) и не бих пробвала! Naughty Приятелка си беше правила такова нещо, но освен че й изпопадаха мигълките...ефекта (бих казала видим) трая не повече от 2-3 седмици! Stop
Виж целия пост
# 9
малко извън темата, но да ви попитам за спиралата, обикновена ли използвате или водоустойчива newsm78 аз също си извивам миглите, но ползвам само водоустойчива, от обикновените миглите ми се изправят след 5мин.  Cry
Шони,аз използвам "обикновена"  спирала и миглите ми стоят извити,докато не махна спиралата.

каква марка спирали ползваш? сподели, моля  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия