за ГЪБИЧКИТЕ

  • 2 791
  • 6
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЧЕ ПОВДИГАМ ОТНОВО ТЕМАТА, АМА НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ТЪРСЯ...ЧЕ СЪМ НА РАБОТА.....
Момичета какво има става на тия лекари, уж не трябва да се лекуват гъби през 1то тримесечие, а те изписват на поразия, такива за които пише да се ползватс повишено внимание през първите седмици????? И са да я лекувам или не тая кандида??? кажете при вас как е , какво ви изписват?
На мен първо Гино Дактрин 400, после Гино Певарил 50 ( ма второто няма да бързам да го ползвам, както направих първия път)
Та моля ви споделете, какво правите вие Simple Smile
Виж целия пост
# 1
През първото тримесечие и аз имах проблем.
На мен тогава предписаха Клион 100, след като прочетох противопоказанията се оказа, че не се препоръчват за бременни особенно в първото тримесечие.2 - 3 дни се чудих дали да ги използвам - все пак предписани от опитен гинеколог.Реших да се застраховам и му се обадих като му цитирах листовката, той ме увери, че не е опасно и да действам смело ( освен случеите на приемане на таблетките чрез устата.).И така - доверих се и не съжалявам.
На теб желая успех, и съветвам те довери се и ти.Все пак лекарите са специалисти и не вярвам да имат цел да ти навредят. Wink
Виж целия пост
# 2
Аз на първата бременност имах гъби от момента в който забременях . Категорично обаче гинекологът ми ми забрани да ползвам каквото и да е , докато не вляза в 4 месец . И така направих . За да облекча сърбежа си правих леки промивки с дамски душ . Преварена вода с лайка и щипка сода , няколко капки йод ( 4-5 за един литър вода) . Облекчаваше ме и така изкарах до 4 месец . После си излекувах гъбите само като се мажех с паста канестен ( намазвах я и във влагалището по препоръка на лекаря и за 3 - 4 дни всичко изчезна до ден днешен ) . Simple Smile Съветвам те да търпиш и да зарежеш лечението до 4 месец .Мисли за бебто - на него нищо му няма от твоите гъби , но точно сега , когато му се оформя мозъчето и гръбнака - аз не бих рискувала да го тровя с антибиотик .
Успех .
Виж целия пост
# 3
при мен гъбички се появиха някъде през 4 месец от бременността.лекувах ги след 6 месец с клотримазол-вагинални таблетки
Виж целия пост
# 4
Преди два месеца имах същия проблем. Един лекар ми изписа във втория месец Полижинакс, но след консултации с други гинеколози, които бяха на противното мнение, започнах лечението чак след третия месец. Моето лично убеждение също беше такова и тук ме посъветваха да не избързвам.
Виж целия пост
# 5
Мерси момичета , и аз ще изчакам, още повече че направих едно 3 дневно лечение, а сърбежа може и от ежедневните превръзки да е , днес съм много по-добре ,след измиване само външно със смрадлика, бебо ми е по-важен:)
Виж целия пост
# 6
Аз моите ги лекувах с Канестен и Поливинакс. Мъжът ти също трябва се лекува заедно с теб, иначе ефект няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия