В търсене на педиатър

  • 770
  • 5
Привет мили бъдещи и настоящи мами  Grinning
Казвам се Милена и в най-скоро време очаквам първата си рожба. Естествено въпросите, които ме вълнуват и бих желала да дискутирам с Вас са безбройни, но в момента най-спешно се нуждая от Вашия коментар относно избора ми на ПЕДИАТЪР.
Живея в кв. Бъкстон от неотдавна и нямам конкретни наблюдения и впечатления за конкретен лекар, поликлиника или медицински център в района...Различни "източници" ми препоръчват различни имена, времето си минава, а аз все още нямам ориентация към кого да се обърна:
- Д-р Илиев или д-р Шекерова от ХХ Поликлиника
- Д-р Лешкова от център "София" на бул. Цар Борис
- дори Д-р Радева /п-д Славейков/, но това със сигурност не ми е чак толкова наблизо  Confused
Ще бъда благодарна ако споделите с мен Вашия опит и мнение по въпроса.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО Laughing
Милена
Виж целия пост
# 1
 Горещо ти препоръчвам Д-р Субев .Няма да ти е много близо ,кабинета му е на улица :Иван Асен :,но е много добър неонатолог-педиатър . Peace
Виж целия пост
# 2
Приятелка ми препоръча д - р Субев. Беше много доволна от него, но за съжаление аз не мога да кажа , че успя да помогне на сина ми. Личната ми лекарка, която също е педиатър успя да го излекува след 4 месеца каране на бебешка жълтеница! а после заедно преодоляхме появилата се в 10 месец алергия към белтъка на кравето мляко!
 Който живее в района на Студ. град или Младост - препоръчвам му д - р Иванова от САНА ООД!
 За теб Милена обаче няма да е много удобно! Имам позната която живее в Бъкстон и ако ми препоръча някои - ще пиша!
Виж целия пост
# 3
Горещо ти препоръчвам Д-р Субев .Няма да ти е много близо ,кабинета му е на улица :Иван Асен :,но е много добър неонатолог-педиатър . Peace

 newsm10

И аз горещо препоръчвам д-р Субев, много съм доволна от него, съвременен педиатър, начетен и наясно с много неща, които останалите отричат
Виж целия пост
# 4
Д-р Томов от ХХ Поликлиника. Сина ми при него и съм доволна.
Виж целия пост
# 5
Аз препоръчвам Д-р Шекерова от ХХ ДКЦ. Беше личен лекар на децата ми,когато живеехме в "Красно село".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия