Лунна диетка - 27.04 - новолуние

  • 2 479
  • 86
Момичета, пускам темичката от днес да се нстройваме и "надъхваме" докато е време  Laughing
Та значи утре вечер (четвъртък) от 22:44 до петък вечер 22:44 ч. глад и мизерия  Laughing
а иначе казано позволени са вода -минерална, чешмяна, преварена,  дестилирана и дъждовна  Laughing ; чайчета неподсладени, кафе -също неподсладено...
За кърмачки и за тези,които хич не издържат на водния режим :айрян, фрешчета, ябълки!!!
Също така за предпочитане е утре целия ден да сте на леки храни: салатки, плодове, зеленчуци - пресни.
Ми това е! Успех и този път на всички   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз ще се запиша първа Wink! Кураж, момичета Wink
Виж целия пост
# 2
Нещо не ме устройва часовия интервал. Tired Поживьом, увидим Hug
Виж целия пост
# 3
Аз се разписвам че и без това съм на чай и ябълки,та значи ми остава само чая ooooh!
Виж целия пост
# 4
Няма да пропусна и аз ще гладувам
Виж целия пост
# 5
Ето ме и мен в кюпа.
Виж целия пост
# 6
Ох да не се каня много ама и аз се включвам.дано да издържа,че с тези козунаци.... Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
И аз съм на линия. Peace
Виж целия пост
# 8
хайде и аз да си взема НОМЕРЧЕ за почетен ЛУНАТИК....че след празниците имам нужда от ГЛААДДДДДДД
Виж целия пост
# 9
при новолуние се гладува 36 часа,12 преди посочения час и 24 след него Flutter
Виж целия пост
# 10
Бройте ме в кюпа  Peace
Виж целия пост
# 11
И аз съм тук разбира се!!!

при новолуние се гладува 36 часа,12 преди посочения час и 24 след него Flutter

Еееееее много бе. А поне една малка вечеря може ли  Mr. Green . Часовия интервал е супер Simple Smile Ей такива харесвам. А не да си лягам гладна Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Ще се запиша и аз, дано да удържа, че последно време все се дъня  smile3555
Виж целия пост
# 13
И аз се разписвам за участие. Крайно наложително е вече, последните пъти все се скатавам. Ще опитам и утре да съм на чайчета и салатки, въпреки че ме мъчи ужасна хрема  Confused
Успех!
Виж целия пост
# 14
И аз и аз ,този път няма да забравя .Много благодаря !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия