Да питам нещо за.....дупето.

  • 3 068
  • 11
Здравейте мами на малки, големи и..още по-големи момичета и момчета  Laughing
Искам да попитам нещо. Струва ми се странно поведението на синът ми. От известно време забелязвам, че все си почесва дупето. Embarassed Понякога съм го сварвала скришом да отива в другата стая, да си сваля гащите и да се...попипва. Като го хвана ми се усмихва насреща виновно. Когато го мия, къпя или преобличам все си вдига крачетата и иска да го почесвам по дупето. Чешя аз бузките  Wink ама той...мамо почеши тук - и ми посочва ануса си. Забелязвам го, че от време на време му се и позачервява но като го намажа с крем Здраве и му се оправя. Не сме му правили изследване но не мисля, че му има нещо. Възможно ли е това да се дължи на период на опзнаване на тази част от тялото му или е някакъв здравословен проблем?!? Thinking
Виж целия пост
# 1

 Заведи го на лекар да му вземат секрет за изследване, може да има глисти или някакво възпаление,хемороидче или нещо друго, което най-добре лекар може да ти каже.
Виж целия пост
# 2
и аз мисля че трябва да се изследвате за глисти защото това са признаци за това,но може пък и нещо друго да е съвсем безобидно Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Щом го сърби сигурно е възпалено. Нека му вземат секрет.
Опознаването по-често е свързано с попипване на гениталиите, не на ануса.
Попитай Джи Пи - то ви Peace
Виж целия пост
# 4
Заведи детенце да му вземат секрет.
Виж целия пост
# 5

 Заведи го на лекар да му вземат секрет за изследване, може да има глисти или някакво възпаление,хемороидче или нещо друго, което най-добре лекар може да ти каже.
И аз съм на същото мнение!
Виж целия пост
# 6
Щом го сърби сигурно е възпалено. Нека му вземат секрет.
Опознаването по-често е свързано с попипване на гениталиите, не на ануса.
Попитай Джи Пи - то ви Peace

И аз мисля така.Нека лекар си каже мнението.Може и да са глисти
Виж целия пост
# 7

 Заведи го на лекар да му вземат секрет за изследване, може да има глисти или някакво възпаление,хемороидче или нещо друго, което най-добре лекар може да ти каже.
Peace И сподели после какво е станало, моля  bouquet
Виж целия пост
# 8
Най-вероятно са глисти.Заведи го при джипито.
Виж целия пост
# 9
ако е неспокойно и на сън - глисти - случва се  Rolling Eyes особено като играят и лапат ръцете
Виж целия пост
# 10
Ами най вероятно са паразитчета някакви, бързо ще се оправи ама го заведи на лекар. Подобна картина беше описана при един вид червейчета, ама не им помня името. newsm78 newsm78 newsm78  AAAA сетих се острици се казваха ooooh!
Виж целия пост
# 11
Ами честно казано той си спи неспокойно откакто се е родил. Миналата година лятото му правихме поне 3 пъти, че го беше хванало от яслата едно разстройство ooooh!. Все излизаше, че нищо му няма. Ами ще видим да пуснем. Сега през май като отиде на контрола ще искам от лекарката му. Смятам, че нищо няма да му има пък защо да не проверим наистина. Благодаря ви. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия