Интериорен и екстериорен стил по аматьорски -53

  • 118 859
  • 740
# 15
Благодаря за темата bouquetЧета ви с голям интерес,предстои ни ремонт на кухнята и дневната и всяка идея е добре дошла Grinning Ето нещо от мен по темата с камините и с много настроение за предстоящите празници
Виж целия пост
# 16
Благодаря за новата тема Simple Smile Следя ви, но май от доста време не съм се записвала. Вместо запис да ви покажа този дом:

http://momistudio.com/%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BB … 2-60-%D1%82%D0%B5

Спалнята, ах спалнята...  Heart Eyes Много ми харесва!
Виж целия пост
# 17
^Апартаментът много ми хареса, благодаря, че го сподели!

Аз се разписвам с новообявения цвят на Pantone за 2017 година. И изпитвам лека гордост  Mr. Green, че съм актуална със стените на хола. Представям ви Greenery:

Скрит текст:

Виж целия пост
# 18
Дорис, много благодаря. Тъкмо се чудехме как се прави това с камината. Купихме къща с камина, но с много грозна облицовка. Топлели сме се на камина много време и вече не искам. И имаме дископатии. Много се чудехме какво да я правим , може някой ден да решим да я ползваме. Затворихме я с гипскартон, оставихме отпред ниша., поръчахме греда за отгоре  и накрая един съсед ни каза, ама тя камината не работи, пробита е водната риза. Страшно съжалявам , че не я махнахме, сега само се чудим как да я декорираме.  Ще си закачим коледните чорапчета на нея.
Слагате вътре газов инсърт ( дано да сте на газ) и пей сърце.
Виж целия пост
# 19
Дорис , благодаря, че прие толкова присърце неволите ми.

и докато наблягаме на възглавници:














Дали е възможно  в някое ателие да ми ги изработят? newsm78 Мноооого ми харесват!!!
Виж целия пост
# 20
защо да не е възможно?

уникално просто и красиво


и още
http://www.madaboutthehouse.com/10-beautiful-rooms-clouds/
Виж целия пост
# 21
Дорис , благодаря, че прие толкова присърце неволите ми.
и докато наблягаме на възглавници:

Дали е възможно  в някое ателие да ми ги изработят? newsm78 Мноооого ми харесват!!!
Преди няколко месеца купих за стаята на дърщеря ми. По 20 лв. Нямаше избор на цветове, има 3 или 4 цвята. Неудобното е, че не могат да се перат. Не знам как ще поддържам светлата.
Скрит текст:
https://www.google.bg/maps/@42.6978053,23.316905,3a,75y,77.48h,94.39t/data=!3m6!1e1!3m4!1sI8CSnTdKE_eCplij_3a7wA!2e0!7i13312!8i6656?hl=en
Виж целия пост
# 22
При мен не се вижда линка от скрития текст....адрес на магазин ли е ? Би ли го написала,моля !
Виж целия пост
# 23
Копирай го. Не знам точния номер. Улицата е "Братя Миладинови".
Виж целия пост
# 24
Бръммм! Здравейте!  Grinning

Нека ни е на вдъхновение новата тема и честито на всички за новите придобивки (апартаменти, кухни, закачалки и въобще всьо)!  Hug

Надявам се скоро и аз да се похваля с нещо по-конкретно! При мен в края на годината винаги е пълна лудница и в делници, и в празници (и поради това някои неща се движат мноооого бавно), така че може би ще стигна до снимки през следващата, която изобщо не е далеч.

грозда, тази картинка с облачното изкуство е  Heart Eyes! Така, както е, представям си го в някоя антре аз, би стояло готино.

Pyjamka, хубав цвят, харесвам зеленото, макар и повече като растителност, отколкото като мебели и аксесоари. Моментално продава свежест на всичко.

От мен засега едни много приятни килим и шкафче/масичка/конзолка/скринче/whatever Wink :

Виж целия пост
# 25
Здравейте, момичета  Hug
Ние стигнахме най-после до щори и пердета. Поръчахме външни щори за спалните, за да е черно тъмно, както си имаме семеен израз  Laughing, но за щорите на холокухнята сме в голямо чудене, както и за пердета (освен вътрешни щори) за холската част, и само перде (освен външни щори) за спалните.
Даже не зная къде да ходя да погледам пердета...
Та ето сега едно по едно, да видя вие какво ще кажете  Simple Smile
Холокухнята е в преобладаващо сиво и малко бежаво - много благо се получи според нас.
Скрит текст:
     
Тук за тези прозорци си мислим за някакви млечносиви вътрешни щори на цялата част плюс евентуално млечносиви пердета в холската част зад дивана, освен щорите.
Скрит текст:
   
В тази спалня ще има външни щори и някакви пердета, но пак налитам на пастелни, тоест бежаво сиви цветове.
Скрит текст:

Имаме голямо чудене и за мястото на телевизора - може да не е този на снимката, а един малко по-малък, който имаме.
Та дали да е под стълбата, където ще се вижда от дивана и от трапезарната част, но трябва да му поръчваме шкаф, ще се събира прах, ще закрие красивата стълба... но ще е функционално...
Скрит текст:
   
Или да го сложим на тази колона между хола и кухнята, прибраничко, със стойка за стена и да си го гледаме само от дивана  newsm78
Скрит текст:
Хубав предпразничен уикенд ви желая!  bouquet
Виж целия пост
# 26
Аз гласувам за колоната, на стойка. Стълбата е с красив овал, а телевизор е с ръбави форми и според мен ще се получи геометрия, която ще дразни окото.
Но е най-важно на Вас как ще Ви е удобно и колко и кога гледате TV.
Между другото, стойките имат много голям ъгъл на завъртане и според мен би трябвало да може, ако много пък Ви се гледа докато сте на масата да го завъртате и да се вижда и от нея.
Виждала съм в познати много тънка стойка с двойно сгъващо се рамо, което хем позволяво плътно прилепване към стената, хем може достатъчно да се издърпа напред и завърти - sonorous мисля за подобна марка, която имат такива стойки.
Виж целия пост
# 27
Аз гласувам за колоната, на стойка. Стълбата е с красив овал, а телевизор е с ръбави форми и според мен ще се получи геометрия, която ще дразни окото.
Но е най-важно на Вас как ще Ви е удобно и колко и кога гледате TV.
Между другото, стойките имат много голям ъгъл на завъртане и според мен би трябвало да може, ако много пък Ви се гледа докато сте на масата да го завъртате и да се вижда и от нея.
Права си за геометрията... Освен това отзад ще се събира прах. Но гледам как на ММ много му се иска по-големия телевизор да сложим в хола  Laughing
Аз не гледам ТВ, но ММ е голям фен  Grinning
За подвижната стойка - имаме, но като се обърне към трапезарията, се вижда 2/3-ти от екрана.
Виж целия пост
# 28
Ами то значи е решено Simple Smile. Ти ще се дразниш в началото, пък после ще свикнеш и няма да се сещаш за овала на стълбата Simple Smile.
Виж целия пост
# 29
Аз бих предпочела да се вижда и от трапезрията Peace

За да се окачи на колоната трябва да се помисли за кабели и контакти, не зная с декодер ли сте или карта, ако сте с външен декодер и за него трябва да се помисли.

Стълбата за къде е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия