черен списък за козметични продукти

  • 6 673
  • 104
по аналог на черния списък за храни ,предлагам всеки,който си е купил някаква козметика-за себе си или за детето си,която после да се е оказала боклук или да е причинила по-неприятни последици да сподели тук.аз ще започна първа:едно кремче на avon-visual perfection,би трябвало да е с лек оцветяващ ефект,а всъщност оцветяващите гланулки не са добре разпределени и се оказваш кафяв като негър от едната страна,а в каталога пише-идеален тен на момента.освен това смърди ужасно.и от другите продукти на avon не съм доволна,но това беше върхът
Виж целия пост
# 1
Пак на Ейвън - един крем с авокадо.  Close

П.П. Има май такава тема
Виж целия пост
# 2
Темата е за "красива мама" Simple Smile само казвам...
Виж целия пост
# 3
всичко на AVON-НАПРАВО НА БОКЛУКА, а като си помисля колко имам да раздавам ощеее
Виж целия пост
# 4
всичко на AVON-НАПРАВО НА БОКЛУКА, а като си помисля колко имам да раздавам ощеее

E, чак пък - доволна съм от продуктите за почистване на лице.
Виж целия пост
# 5
всичко на AVON-НАПРАВО НА БОКЛУКА, а като си помисля колко имам да раздавам ощеее
Защо така, аз ползвам спиралата им, дневен крем, лосион за тяло след баня и няма проблем.Само съм недоволна от крема за бронзов тен/май така се водеше/ Пръснаха ми няколко капки вода върху кожата кадето се бях мазала и станах на петна, ужас. Та ако имаш да раздаваш нещо пиши на лични Simple Smile не съм много нахална ,нали? Mr. Green Кажи твои наблюдения за продуктите, поне да не се опарим и ние, щом имаш такова мнение
Виж целия пост
# 6
Различните продукти действат различно на всеки тип кожа и на всеки човек. Как ще го съставите този списък - не знам. За едни е боклук и са имали проблеми, за други е супер - не става за черен списък значи  Grinning

Виж целия пост
# 7
Регал - серум против бръчки около очи и устни.
За мен е не боклук, ами вреди - кожата около очите ми се зачерви, изпръхна и обели!  Close
Виж целия пост
# 8
Хммм...и аз нямам никакви забележки относно AVON.От няколко години си поръчвам тяхна козметика и до момента съм много доволна.Наистина темата е...малко безсмислена.
Виж целия пост
# 9
Крем за лице Merz - и аз, и майка ми се подухме жестоко от него.
Виж целия пост
# 10
Различните продукти действат различно на всеки тип кожа и на всеки човек. Как ще го съставите този списък - не знам. За едни е боклук и са имали проблеми, за други е супер - не става за черен списък значи  Grinning



А относно Ейвън, аз съм доволна от всичко което съм си поръчвала...
Виж целия пост
# 11
ама да пишат само тези които не са доволни,както се прави в списъка за лекарите
Виж целия пост
# 12
"Регал - серум против бръчки около очи и устни.
За мен е не боклук, ами вреди - кожата около очите ми се зачерви, изпръхна и обели"
Скоро ли излезе това на пазара - Аge control? Или е друг Регал?
Виж целия пост
# 13

 Крем за лице ВОTANIC на Дева/ регенериращ/ за мазна и комбинирана кожа.Взех  го уж да ми матира и изсушава кожата , а тя стоеше по лъскава от всякога и ми се появиха много комедони.Този крем изобщо не е за мазна кожа, нищо че така пише на него.Да не се излъже някой,а иначе е ефтин, аз и затова го взех.
Виж целия пост
# 14
Околоочният крем на Дева  newsm11
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия