Памперсите Либеро

  • 3 555
  • 52
  Здравейте момичета,
  Ползвали ли сте памперсите Либеро и,ако да доволни ли сте?
  Какво ще кажете,защото и идея си нямам?
 
Виж целия пост
# 1
Ползвам - да и памперсите и памперс- гащите и съм доволна и от двата артикула.
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=95356.msg1670575#msg1670575
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=57578.msg1054833#msg1054833
Виж целия пост
# 3
Ползвала съм ги много са добри,доста над Пампер са
Виж целия пост
# 4
да и в момента ги ползвам ( не аз де Joy) Супер са си!Само дето ако не са на прИмоция, по- скъпинки от Памперс идват...
Виж целия пост
# 5
Ползвахме ги докато бяхме в БГ - много съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм почти всякакви памперси, но от Либеро съм най- доволна, страхотни са Peace
Виж целия пост
# 7
Ние отначало ползвахме на Памперс,но минахме на Либеро,защото отзад са с ластик и са по-сигурни! Peace
Виж целия пост
# 8
Аз вчера купих Либеро за първи път, защото Pampers  много пропускат,а от Can bebe се изрина ужасно,макар,че ги ползвах повече от 1 г.Надявам се Либеро да държат повече.
Виж целия пост
# 9
Ние отначало ползвахме на Памперс,но минахме на Либеро,защото отзад са с ластик и са по-сигурни! Peace
И аз така,защото Памперс ни пропуснаха на кръстчето,а Либеро са с ластик.Засега съм доволна от тях.
Виж целия пост
# 10
моя приятелка си изгледа детенцето с тях и беше много доволна.на мойта беба нещо не й бяха удобни и сега сме на Хъджис
Виж целия пост
# 11
Ползвала съм почти всякакви памперси, но от Либеро съм най- доволна, страхотни са Peace
Peace
Виж целия пост
# 12
от както се е родила дъщеря ми ползвам памперс,но последният път купих либеро,нямам забележки към тях само дето са доста по дебели от памперс,иначе са добро качество.
Виж целия пост
# 13
Понякога ползваме гащите на Либеро и сме доволни, иначе памперсите са ни Мамия
Виж целия пост
# 14
много са добри, но са ми скъпи. затова сега съм на Мамия, които доста приличат на Либеро
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия