Малко трудна тема...за болестта - РАК !!!

  • 608 094
  • 1 842
# 990
Pepika, на този етап пречистването на организма не се отразява добре на майка ми. Все още не знам подробности, но внимавай!  Peace
Сега влизам в темата и искам да попитам, какво точно имаш предвид да внимавам с пречистването на организма, пиши повече моля те!
А някой може ли да ми обясни какво точно значи аденом-по точно фиброаденома. Благодаря  Praynig
Виж целия пост
# 991
Свързаха ни и с най-дбрият в тази област доц Г.... Rolling Eyes забравих му фамилията.
Става въпрос най-вероятно за доц.Гаврилов...............ходила съм и съм водила майка ми на профилактични прегледи в частния му кабинет.....за месец напред часовете са заети и взема доста скъпо. Сякаш всички лекари в един момент като станат известни и започнат да печелят се меркантилизират......и той не е изключение ...иначе и аз бях чула доста добри отзиви за него. Пожелавам всичко да мине гладко и успешно.
Ако става въпрос наистина за Гаврилов, той оперира майка ми. Тя беше лекар в Бургас и с връзки уредиха да я оперира спешно той. Отвсякъде и го препоръчваха, все лекари. Колегите и в Бургас бяха възхитени от качеството на операцията. Беше преди 5 години. Успех! Баба ти е късметлийка, че има загрижени хора като вас до себе си.

Много съжалявам за болката на всички ви!
maiabee, не се страхувай, гони мисълта за болестта и тя няма да се върне. Не мога да си представя дори какво изживяваш, но бъди оптимист! Не си мисли какво би било, ако... Трудно е да живееш непрекъснато в страх. Доколкото можеш, игнорирай лошите мисли. Нека всичко лошо е зад гърба ви! Целуни милото си момченце от мен!
Виж целия пост
# 992
Pepika, на този етап пречистването на организма не се отразява добре на майка ми. Все още не знам подробности, но внимавай!  Peace
Сега влизам в темата и искам да попитам, какво точно имаш предвид да внимавам с пречистването на организма, пиши повече моля те!
А някой може ли да ми обясни какво точно значи аденом-по точно фиброаденома. Благодаря  Praynig
пиши ми на лични. Peace
Виж целия пост
# 993
Здравейте. Пак ще пиша в тази тема. Постът ми ще бъде разделен на две части. В първата част ще изразя възмущението си от "Бърза помощ", а във втората ще задам въпрос.

1. Вчера майка ми получи хипотонична криза вследствие от химиотерапията. Положението беше наистина страшно. Кръвното падна до 60/30, пулс 57. Мама продължаваше да се влошава, а аз не можех да й помогна особено. Sad. Започна се лудо звънене до въпросната "институция", но отговор от там - никакъв. 20 минути някаква машина ми обясняваше как всички оператори са били заети.... 20 минути Close Confused По едно време апарата за кръвно не можеше да го измери, а от "бърза помощ" пак не вдигаха. Добре, че беше свекър ми да ни закара до спешното на Военна болница (евала на хората, много съм им благодарна). Ако разчитах на "бърза помощ" не знам какво щеше да се случи... както каза майка ми "имах чувството, че си отивам". Сигурно не съм единствената, но съм бясна (много меко казано).

2. Някой да е чувал за продължителна ремисия благодарение на ваксината БЦЖ? Трябвало да се поставя всяка година и ракът "заспивал". Много ще съм благодарна да споделите, ако имате инфо по въпроса.
Виж целия пост
# 994
Pepika, на този етап пречистването на организма не се отразява добре на майка ми. Все още не знам подробности, но внимавай!  Peace
Сега влизам в темата и искам да попитам, какво точно имаш предвид да внимавам с пречистването на организма, пиши повече моля те!

Нали говорехме с теб за детоксикация от лекарствата с хранителни добавки. Овладяхме само проблемите с кръвното, но другите се задълбочиха.  ooooh!
Виж целия пост
# 995
2. Някой да е чувал за продължителна ремисия благодарение на ваксината БЦЖ? Трябвало да се поставя всяка година и ракът "заспивал". Много ще съм благодарна да споделите, ако имате инфо по въпроса.
Не става въпрос за стандартната БЦЖ ваксина, а за ваксината HD88 на проф. Хаджиев. Повече инфо тук: http://www.spartakhadjiev.com/bg/page3/
Ако знаете хора, на които тази ваксина е помогнала, моля, разкажете. Аз също се интересувам.
Виж целия пост
# 996
Жаве, благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 997
2. Някой да е чувал за продължителна ремисия благодарение на ваксината БЦЖ? Трябвало да се поставя всяка година и ракът "заспивал". Много ще съм благодарна да споделите, ако имате инфо по въпроса.
Не става въпрос за стандартната БЦЖ ваксина, а за ваксината HD88 на проф. Хаджиев. Повече инфо тук: http://www.spartakhadjiev.com/bg/page3/
Ако знаете хора, на които тази ваксина е помогнала, моля, разкажете. Аз също се интересувам.

А каква е цената на тази ваксина и някой има ли наблюдения дали помага(ако помага и милион да струва си заслужава)
Виж целия пост
# 998
Майка ми почина миналата година от рак на кожата-малигнен меланом.След диагнозата и първата операция всеки месец й правеха тази ваксина,но уви.Явно при нея нямаше ефект.След година и 2 месеца вече я нямаше.Липсваш ми мамо!Времето не лекува!
Виж целия пост
# 999
Съжалявам Краси.мира,аз се чудя с какво мога да помогна на татко.Взехме от този Кордицепс за който се говори нагоре в темата,сега го почва и се надяваме да се подобри за да бъде с нас по-дълго време и да се радва на внучетата си.
Виж целия пост
# 1 000
mamaYanni, пиши как се е почувствал. Нали знаеш, че се пие само един курс в годината?  Hug
Виж целия пост
# 1 001
mamaYanni, пиши как се е почувствал. Нали знаеш, че се пие само един курс в годината?  Hug
Ами ще пиша,като усети промяна.Съвсем скоро свърши лъчетерапията и още доста повръща.Незнаех,че се пие само един курс годишно(ако знаеш,моля те кажи,един курс,колко опаковки са или колко месеца трябва да го приема).Надявам се да му помогне Praynig.Също ми стана много интересно за тази ваксина,но още не ми е останало време да потърся из нета за нея.

Като удавник за сламка се хващам на всичко,което чуя,че може да помогне,защото много обичам баща си и не искам тази проклета болест да ми го отнеме.Плаче ми се като го гледам как повръща и как го боли от терапиите,но няма как,щом е за добро Sad.
Виж целия пост
# 1 002
Когато се попълват медицински документи ракът споменава ли се като болест с наследствена обремененост? Както диабета, например? Не.

А и има ли смисъл да водим такъв спор? Зависи от толкова много неща... Отговор на въпроса "защо на мен?" дали някой е успял да даде? Особено когато говорим за дете.
Да споменава се-поне в Испания!
И моя баща почина от левкeмия преди 30 години в разцвета на силите си·Беше на 25 !
Винаги ще има въпроси ЗАЩО....
Виж целия пост
# 1 003
1 курс = 1 опаковка. Поне така беше при майка ми. За съжаление при нас подобрението трая около 3 месеца, но и тя е вече в доста напреднал стадий. Има добри отзиви за тази добавка, надявам се да се почуства добре баща ти.  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1 004
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308735.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия