Кръв по памперса?

  • 2 878
  • 7
Здравейте!
Докато сменях пелената на Сара забелязах червени, слузести остатъци в акото. Според мен е кръв. Лекарката ни не е на работа, а и тел. й е изключен. Моля, кажете на какво може да се дължи и какво да правя докато се свържа с педиатърката? Иначе детенцето си е добре.
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=94385.0
виж тук!
Виж целия пост
# 2
Да си капала Коларгол носа?
Виж целия пост
# 3
Да си капала Коларгол носа?
Нищо различно от обичайното не съм правила. Тя е само на кърма. Давам единствено "Зимафлуор".
Прокърви за пръв път седмица след раждането и отново около месец и половина по-късно. Според педиатърката в началото просто се прочиствала. За втория път - вече била голяма и не би трябвало да кърви, затова ако се случи отново да я потърся веднага, но не мога да се свържа все още. 
Виж целия пост
# 4
ако можеш запази спокойствие и действай! В смисъл  обади се на лекар, дори и да не е твоят педиатър и ще получиш най-добрата информация. И успех! Стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 5
И аз имах същия проблем - слуз в изпражненията и понякога тази слуз беше кървава. Лекарката каза че това е реакция към нещо необичайно в храната. И тък като и ние сме изцяло на кърма аз минах на диета, пробвах какво ли не и нищо не помогна. Това продължи повече от месец, бях се побъркала, не можех да спя от притеснение. Прерових кърмачески форум за информация по въпроса и реших проблема - оказа се че се получава когато не кърмя или изцеждам повече от 4-5 часа, тогава се събира едно нещо което наричат "предно мляко". Ще го познаеш по това че е безцветно, а не бяло като нормалното мляко - то е богато на лактоза, която силно дразно стомахчето и червата на бебчетата. Сега като знам за това след като излизам за по-дълго преди да кърмя изчеждам първите 40-50 мл и ги изхвърлям. От както правя това вече 2-3 седмици не е омало никакъв проблем.
Разбира се при вас дразнителя може и да е друг.
Успех!
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички!
Бяхме на лекар и назначиха на Сара микробиологично изследване. Дано се окаже нещо безобидно.
Жожоба, определено ще последвам съвета ти!
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички!
Бяхме на лекар и назначиха на Сара микробиологично изследване. Дано се окаже нещо безобидно.
Жожоба, определено ще последвам съвета ти!
Стискам палци всичко да е ок и ни осведоми след това как са минали нещата при вас, моля Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия