Супермркет "Т"

  • 951
  • 10
Вчера както си бродех , попаднах на въпросния супермаркет "Т" - на ул. Николай Коперник. Отстрани на въпросния има едно сносно голямо хале с дрехи и обувки, за което ми е всъщност и въпроса., понеже аз не успях да преценя. Това секънд хенд ли е или какво? За секънд хенд обаче има доста солени цени - вътре има дрехи, които висят с етикети на Calvin Clein, DKNY, Tom Tylor и подобни.
 Та, ако някой има идея що е то, нека ме осветли, моля.
Виж целия пост
# 1
Бомбо, от коя страна на Т-маркета е това хале? Заинтригува ме с тия марки
Виж целия пост
# 2
Отстани на магазина - има някакъв банкомат, до него парфюмерия и до нея входа за магазина.
Виж целия пост
# 3
И мен  ме заинтригува, аз  живея наблизо и ходя там да  пазарувам от дъжд  на вятър, но не съм го забелязала това  хале  Thinking
Може днес след работа да  мина да видя каква е далаверата  Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Мене този магазин много ме разочарова. Продават не кой знае какво, даже и бих казала грознички неща, а са ужасно скъпи. Повечето цени са в евро.
Виж целия пост
# 5
Този супермаркет да не е бившият магазин на Ловико Сухиндол? Ако е така, разбрах, че там са направили някакъв магазин с дрехи, внос от Америка. Не са секънд хенд, а по-скоро изостанали от стари колекции. Аз самата не съм ходила и ми е далече, но ако има етикетчета като споменатите може и да намина  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Точно Ловико-то сега е Т-маркет
Виж целия пост
# 7
Ами това е от онези магазини за маркови дрехи като този на ул.Черковна ако го знаете. Казват се митнически магазини за дрехи спрени на митница- имат дефекти или други нередности с документи. Водят се наистина маркови от колекции на Бенетон и т.н. Но моят опит от пазаруването в тези магазини показва че качеството на тези дрехи не е много високо и затова не съм много сигурна че са наистина маркови. Пък и цените, макар че са наполовина на тези в истинските Бенетон, за мен пак са соленички
Виж целия пост
# 8
И мен ме заитригувахте с този магазин и днес ходих да го видя. Продават ишлемета  - предимно дънки. Скъпи според мен. Що се отнася до другите дрехи - наистина са от САЩ.Питах ги и те потвърдиха. Добре де, ама защо са ошушкали колекциите от преди 2-3 години от някой голям търговски център и сега ги продават с колосални надценки никой не ми каза.
Не, че съм драка, обаче  смея да твърдя, че съм доста добре запозната с това какво и за какви пари се продава в САЩ, тай като от 2000 година насам съм прекарала премного време по моловето в САЩ , а във времето когато съм си тук си поръчвам от сайтовете. В магазина си разпознах някой от пуловерите, който съм си купувала през лятото на 2001 за по 7-10$ с данъците (цените на стоките там са без данък, който се начислява на касата, когато плащаш). Съшите тези пуловерчета във въпросния магазин не падат под 50-70 лв!!! Също ми направи впечатление, че част от "американските " дрехи са нещо като втора ръка - в САЩ може да си купиш нещо, да го поносиш малко и ако решиш, че не ти отива , не  ти трябва или въобще не я искаш тази дреха можеш да я върнеш в магазина и те ти възстановяват парите срещу касовата бележка, след това слагат нещо като вторичен етикет на дрехата и пак я продават , но доста намалена вече.
Нубава работа,ама....
Виж целия пост
# 9
да не е от онези магазини с надпис "Маркови дрехи"?
Такива доста съм срещала - на Симеоновско шосе, в Младост и другаде, но дрехите не са никакви ишлемета, а ментета от Турция. Същите парцалки се продават и в Интернет магазини в чужбина от българчета.
Виж целия пост
# 10
аз влизах вътре преди близо месец и не харесах нищо,дрехите нямат нищо общо с марката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия