Подсечено и разранено дупе

  • 4 879
  • 41
Не знам как стана Cry Вчера сякаш изведнъж дупето му пламна.Вечерта беше на плюски,а тази сутрин само леко зачервено,ноооо....сега като го съблякохме да го къпем вече имаше сълзящи ранички.Не можахме да го изкъпем,а като се опитах да го намажа с Бочко...горкото стана цялото червено от болка и рев Sad
Оставихме го малко  по голо дупе да се успокои и слава богу успяхме да го облечен и сега спинка.Не знам обаче какво ще стане като се наака или напишка.Кажете моля ви с какво да го  мажа.Мисля сега да му сваря малко тетра и вместо мокрите кърпички да го почиствам с нея.
Възможно ли е такова чудо,заради зъбки?
Виж целия пост
# 1
Според мен едва ли за зъби! Пробвай Пенатен,а в краен случай /и след лекарско мнение/ ТРИДЕРМ! Но това е паста от 3 антибиотика и е САМО ако лекар я изпише! Ние бяхме на 3-4 месеца и ни я дадоха като много крайна мярка! Tired Затова с нея трябва да се внимава! УМНАТА и УСПЕХ! newsm10
Виж целия пост
# 2
кремче Pevaryl  Peace
Виж целия пост
# 3
крем за подсичане и разранена кожа на Бюбхен и пудра
Виж целия пост
# 4
И дъщеря ми беше така преди няколко месеца. Никога не се е подсичала и изведнъж за 1 ден дупето й стана на рани, от които тече кръв и лимфа.
Мазах я 3-4 дни с Дактакорт (комбинация от кортикостероид и антимикотични съставки) и се оправи. Сега все едно никога не е било. Все пак питай лекар. И още нещо важно - Дактакорт се съхранява само в хладилник.
Успех.  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Вики ми е бил един път така-но не толкова жестоко.Намазах го с крем Здраве-от едно време,класика си е вярно Peace.На сутринта нямаше нищо.За една нощ се оправи детенце.А,иначе се е зачервявал леко от пишкано и съм го мазала с крема на Бюбхен-но не помогна.Само със Здравето е ОК.
Виж целия пост
# 6
Моята щерка се подсичаше заради зъбките. Мажех я с Бейби Тан и пудричка. Дупето се почистваше само с мокри кърпички, защото водата много изсушава и боли.
Виж целия пост
# 7
Надали са зъбки, пробвайте и с Мустела за смяна на пелени,поискайте си мостра от някоя аптека  Peace
Виж целия пост
# 8
Бъркано в аптеката кремче с ланолин.
Виж целия пост
# 9
Аз бих ти предложила да пробвате с Павлодерм, македонско кремче с екстракт от невен и лайка, което върши чудеса при подсечено дупе. Има го в аптеките и някои детски магазини. Опаковка от 100мл струва 2,50 лв.
Дано бързо се оправите.
Виж целия пост
# 10
При подобен проблем аз мажех с Дефламол и Бейби тан смесено. Мина й за 3-4 дни. Съвпадна с периода на пробиване на зъбче, но не знам дали е от него.
Виж целия пост
# 11
Ние бяхме жестоко подсечени лятото - оправихме се като миех само с чиста водичка изсъхване навън на възух и после с лечебната Мустела за силно подсечено дупе. Пелените трябва да се сменят много начесто и да се оставя бебето да рита голичко, за да може кожата да диша и да се възстановява бързо.

И разбира се да ви види педито - задължително  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Преди една седмица по същия начин и се подсече дупето - за няколко часа -на Алекс . Лекар ми каза , че е от алоето в памперсите . Същия ден бях сменила 5 цата на Памперс със 6 ца . Лекувахме се с Коластрата на Аква сорс . Поръсих и точно два пъти дупето и се оправи , а й беше като маймунско дупе - плачкаше неутешимо
Виж целия пост
# 13
вода, а не кърпички при смяна, честа смяна и максимум време по голу дупе - да диша; последното е най- важно, но пък не всякога може.
За кремовете - благ мехлем. - бъркат го в апека, става и за дупе и за бузки и за челце и за суха кожа на мама... - не суши, но помага.
Виж целия пост
# 14
Само мокри кърпи.
Миене вода веднъж на ден.
Мазане на всяка смяна на памперса с "Бейби тан" Peace

вода, а не кърпички при смяна ...

Ей така си докарах единственото, но за сметка на това жестоко подсичане на дъщеря ми  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия