еФентуална срещичка?????

  • 1 478
  • 15
Момичета, утре към 12 и 30 пристигам в София, и до около 15 часа съм свободна. Уговорихме се с Каси да се видим, и да пием по едно кафе. Ако има и други желаещи, можем да спретнем една импровизирана среща. Като място на срещата трябва да се въртим около женския пазар, че после оттам ще ме взимат, но идея си нямам за кафета или градинки наоколо. Ако някой има желание за сгляда, моля да пише, че да се разберем.
На всички останали весели и спокойни почивни дни  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз сам абсолутно навита за една мини среща. Само дето малко съм с гипсиран крак и трудно се придвижвам. Но иначе около женския азар аз се сещам само градската градина че е по голяма и чиста. Пишете каде и в коко пак аз ще видия как да докоцукам. ЕИ изкукуригах си в къщи
Виж целия пост
# 2
Много ми се иска, но няма да мога  Sad. Ще си чакам новите мебели тогава - поне е повод за хвалба де  Wink. Следващия шът обезателно ще се видим  Grinning!
Виж целия пост
# 3
Ние с Ая утре ще се моткаме в СфЛенд и се разбрахме, че ще дръннем по едно телефонче. Нема ни избягаш Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз съм на работа до 14:00 часа, но ще гледам да се освободя по-рано . Много искам да се видим ! Ще ти звънна, щом се освободя, поне ще мога да те изпратя, ако нямаме време за кафе !
Виж целия пост
# 5
 Rolling Eyes пас! между 13 и 15ч моят дечко спи  Simple Smile

Виж целия пост
# 6
И как ни отсвири девойкооо   bouquet
Виж целия пост
# 7
аллллоу, девойките! 4470 4470  как ви мина сглядата?
ако не подробен, то поне сбит преразказ можеше някоя да даде Crossing Arms ...
нещо като в онази реклама - споделете радостта, където и да сте!  dancing
Виж целия пост
# 8
Моя милост с Крис, авторката на темата и Salai. Някои пиха капучино, други бира с картофки. Детето ми за пръв път видя заведение отвътре. Salai доволно добре се справя с гипса. А Mariely - за сведение на незапознатите - е много хубава жена, ама си трае...  smile3503
Виж целия пост
# 9
Моят разказ в кратце.
3 дами се забавляваха с един мъж - Крис - който стойчески ни изтърпя. Аз лично се почерпих доволно с бира на корем. После си тръгнах набързо да овладявам ситуацията с бебето. Доволна съм адски от запознаството си с Mariely  почерпих доста съвети как да се справям с голямата щерка и успях да погушкам и да полигавя Крис. Снимки има, но утре ще ги кача някъде и ако разрешат другите две дами ще ви се покажем.
Виж целия пост
# 10
ммммммм, бравос! звучи като да сте си изкарали доволно.  newsm10 хвала на импровизираните срещички!
ще ми се да гледам снимки - если всички са съгласни, разбира се...


п.п. 1: кой като крис - сам с три дами...  Mr. Greenп.п. 2: искам и аз бира на корееееееее  Cry еем...
Виж целия пост
# 11
Аз съгласен, хем ще се види как си гушкам един мъж и той изобщо не си съпротивляваше  Joy
Виж целия пост
# 12
Ето и снимките
Виж целия пост
# 13
Ама хубавото си е хубаво бе.. пу пу...  Wink
Да се похвалим сами де...  Wink
Виж целия пост
# 14
Тъй, тъй - трите грации и Аполон Белведерски, изтърпял ги стоически  Joy
Уф, благородно ви завидях, че сте се видели  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия