Кажете ми,моля ви , алтернатива на попарата като закуска

  • 6 546
  • 43
Дъщеря ми обича сутрешната попара,но нещо започна да се мръщи -май й омръзна ,но аз не знам с какво мога да я заменя-помагайте !!!
Виж целия пост
# 1
Царевичен и пшеничен грис с масло и сирене, овесени и ръжени ядки.
Виж целия пост
# 2
Овесени ядки със сирене, или с плодове.Кисело, или АД мляко с бисквити, може пасиран кус-кус със сирене.............варианти много.Не може всеки даен да е само попара Sick
Виж целия пост
# 3
И аз си помислих,че не може всеки ден попара,но доктора не ми дава алтернативи,затова ви питам вас.Благодаря за отговорите -ще пробвам някои от вариантите които ми предлагате
Виж целия пост
# 4
И аз си помислих,че не може всеки ден попара,но доктора не ми дава алтернативи
От сега на там доктора няма да ти изготвя седмични менюта за детето.Трябва сама да почнеш да се интересуваш каква храна може да приема.А ако се колебаеш за нещо се консултирай с педиатъра!
Виж целия пост
# 5
Ама доктора ни много държи да спазвам неговите предписания поне докато София навърши годинка!!!Даже  веднъж имахме спор на тема "Мнения на други майки"-той е категоричен ,че не бива да ги слушам!!Аз ,разбира се ,не се съобразих с това както и сега ,по въпроса за попарата-ще действам радикално и ще разнообразя  закуската с други неща !!! Laughing
Виж целия пост
# 6
Някакъв проблем ли има детето? Защо го ограничава само с попара, аз например дадох 1-2 пъти и реших, че има много по-вкусни и полезни неща от попарата  Sick
Виж целия пост
# 7
Кус-кус.
Виж целия пост
# 8
-овесени ядки със сирене и масло
-просо със сирене и масло
-кисело мляко с бисквити
-макарони със сирене и масло
-пудинг др. Йоткер

има много варианти за сутрешната закуска
за мен е нелогично да се дава всяка сутрин попара!
Виж целия пост
# 9
Извинявам се, че се размивам темата, но искам да попитам за пудинга.Изпратиха ми ванилов от БГ и като четах съставките ми се стори че има оцветители.Става ли за малки деца?
Виж целия пост
# 10
Извинявам се, че се размивам темата, но искам да попитам за пудинга.Изпратиха ми ванилов от БГ и като четах съставките ми се стори че има оцветители.Става ли за малки деца?

Оцветители има в пудинга на др. Йоткер, но оцветители има и в другите нишестета с плодов вкус, с карамелен вкус и т.н. така, че който дава обикновенно  нишесте  може да дава и от този пудинг. Състават и на двете е все царевично нишесте + аромати и оцветители. Изключение правят само натуралното царевично и пшенично нишесте.
Виж целия пост
# 11
Как се прави кус-кус бързо сутрин? #Crazy Дайте идея
Виж целия пост
# 12
Как се прави кус-кус бързо сутрин? #Crazy Дайте идея

Предполагам не е по-различно от макароните.
Аз ги слагам в йенската тенджера с вода за 10 минути на макс в микровълновата. Това достатъчно бързо ли е?  Grinning
Виж целия пост
# 13
Дано!!! Още утре ще се оптам и ще ви кажа!  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 14
Може да даваш дом. юфка със сирене и масло. Мойта щерка мнопго я обича. А другите закуски вече са ти ги писали. аз ги редувам и вече не ми се мръщи.... Стига да е огладняла де
Всичко става толкова бързо в микровълновата а и на котлона докато я преобличе6 и сложиш на  гърнето...............
Импровизирайййй
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия