коя количка ......?

  • 3 597
  • 63
момичета дайте мнение ,коя количка ви е фаворит и с какво ,без значение от цената.....
незнам как се пуска анкета ,за което се извинявам ,но мисля че не е проблем ,нали?
  bouquet
Виж целия пост
# 1
аз имам QUINNY Speedi sx-много съм доволна тежи към 9кг. и е доста маневрена.гумите са големи,помпащи се изобщо не друса на беба,а също така и не скърца въпреки че всеки ден качвам и слизам 10-те стъпала на входа на блока,а когато не работи асансьора стигам сама и до третия етаж,заедно с бебчо в нея.струва си парите за всеки който може да си я позволи  Peace
Виж целия пост
# 2
Доста колички ми харесват, но нито една не отговаряше на всичките ми изисквания. Та затова си взехме Лола на Чиполино. Трябва да търсиш количка, която е лека(макс. 12 кг), с големи колелета, предните от които въртящи, коша да се обръща,да е широк, коша за пазаруване да е на достатъчно разстояние от земята, с една цяла дръжка, а не с две отделни, да има кошница за колата, покривало, чанта и дъждобран. И на всичко отгоре да ти харесат и цветовете. Сложна работа! Grinning
Виж целия пост
# 3

Чиполино!
Виж целия пост
# 4
От първия си опит с количките знам , че държа на няколко неща:
1. дръжката да се прехвърля , защото понякога духа вятър или грее слънцето директно в очите на бебо ;
2. да е достатъчно широка , защото на chicco са доста тесни и като поотрасне бебо - няма място ;
3. да е с големи гуми - по-маневрени са ;
4. да имам прозорче отгоре , за да наблюдавам бебо ;
5. да е лека !
 До този момент всички тези екстри , както и много приятни цветове са събрани в MAG .Не бях чувала за тези колички , но определено това ще е моделът на моето бебе. Освен това ги предлагат с летен и зимен кош , зимния е двойно ватиран така че на бебо ще му е топло дори и ако вали сняг .Всички елементи се свалят и се перат в пералня , не избеляват ( от водонепромокаема материя ) , има си термо чанта , което е важно , защото можеш да си носиш топлот мляко поне 3 часа преди да изтине . Продавачът ми твърдеше , че количките са с бутикови цветове- т.е. всеки цвят е уникален и няма друга такава количка , но аз точно за това не му повярвах Simple Smile . Все ми е тая , дали нчкой ще има като моята , но аз ще си купя  MAG .
Виж целия пост
# 5
Ние сме с Бертони. Само суперлативи мога да споделя. По отношение на ходовата част-грешка няма.Минавали сме през кал, която стигаше до коша за багаж; минавали сме по калдаръмена настилка (благодарение на тате) и какви ли не още изпитания и тестове за издръжливост.Резултатът е:все още върви. Има летен и зимен вариант, предните гуми се въртят и това улеснява маневреността. Тежи 11кг. Успех в избора!
Виж целия пост
# 6
аз имам QUINNY Speedi sx-много съм доволна тежи към 9кг. и е доста маневрена.гумите са големи,помпащи се изобщо не друса на беба,а също така и не скърца въпреки че всеки ден качвам и слизам 10-те стъпала на входа на блока,а когато не работи асансьора стигам сама и до третия етаж,заедно с бебчо в нея.струва си парите за всеки който може да си я позволи  Peace

И ние сме с този модел, много съм доволна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Маг Ингланд с въртящи гуми  Peace
Виж целия пост
# 8
Kiara na beibimax  Party
Виж целия пост
# 9
Ползвам Quinny buzz,но фаворит ми е Bebeconfort
Дори мислех да си продам моята и да си купя тази....
Виж целия пост
# 10
Фен съм на колички, които са с 4 гуми, невъртящи и с кош, в който ми се ще и аз да легна  Mr. Green

"Pepino" на "Arti"  Grinning

На по-маневрено и лесно за управление чудо не съм попадала  Peace
Виж целия пост
# 11
Да се присъединя към отбора на Куинитата-моята е стар модел-ФЕШЪН-обаче е желязно танкерче просто!! Писах и в другата тема-обира луфтове, не друса, превзема кал/сняг/лед/бабунки......тротоари, бордюри. Има толкова плътно чувалче, че зимно време не ми се е налагало да вземам одеало-буквално съм го мушвала вътре само с едно якенце.
Виж целия пост
# 12
Фаворит ми е триото на Чико-но на мен ми е скъпа 1200лева!
Виж целия пост
# 13
Nie vse o6te samo razglejadame.No iskame da e sas golemi gumi-vartq6ti se,drajkata da se smenq i v dvete posoki,da e udobna za bebo,da ima udoben ko6 za bagaja,da e leki4ka po vazmojnost i sa6to ako moje ko64eto deto e bebo da se lulee,materiqta da ne propuska voda.Ob6to vzeto tova e.Zasega kiara-beibimax-180lv.
Виж целия пост
# 14
ние сме с триото на Chicco- много съм доволна,не ме е подвела досега  Simple Smile само дето не върви по пясъка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия