Кошмар - рана с шев

  • 1 693
  • 4
По страшен кошмар до сега не съм преживявала. В петък Ясен падна от колелото и си разцепи брадата. Наложи се да го шият в Пирогов. Ако някой е минал през същите тревоги може ли да споделите с какво е най-добре да се третира раната? В четвъртък ще му махнат конците, до тогава са ни казали да не мажем и мием раната с нищо.
Виж целия пост
# 1
Нямам опит, но като идете да махнат конците ще ви кажат с какво да мажете. Иначе единствената рана с шев, която съм имала е от секциото, пръсках я с Бивацин (много бързо минава). Те ще ти кажат и ако остане белег с какво да мажеш да изчезне, при децата всичко минава по-лесно. Дано по-бързо се възстанови детето ти и да не лудува толкава на колелото. Стискам палци!
Виж целия пост
# 2
Виж тук, но най-добре се консултирай с лекуващия лекар

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8066
Виж целия пост
# 3
Белег от шев съм мазала с Мадеказол. Най- добре е до махане на конците да не се маже с нищо, да се остави да диша. Брат ми на годинка го шиха. Сега има много малко чаровно белегче на челото. Не се шашкай! Така растат момчетата!
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ви за отговорите.
Със сигурност ще се консултирам и с хирурга в четвъртък, когато маха конците. В деня на трагедията просто не можех да мисля за нищо, дори името си бях забравила.
Пожелавам Ви да не се сблъсквате никога с такива проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия