Бебешката количка - цяла наука за второ висше №36

  • 102 469
  • 775
Добре дошли в
Тема  №36  за взаимопомощ при избора на количка



Стари Теми:

№1   №2   №3   №4   №5    №6   №7   №8   №9   №10   №11  №12   №13   №14  №15   №16   №17    №18   №19    №20    №21   №22   №23   №24   №25   №26   №27   №28   №29   №30   №31   №32  №33  №34  №35
   




Виж целия пост
# 1
Аз още не съм тествала навън новата ни Liteway Simple Smile
Записвам се да следя новостите и благодаря за темата  bouquet
Виж целия пост
# 2
Пантера, коя е количката от първата снимка?
Виж целия пост
# 3
Пантера, коя е количката от първата снимка?
http://www.albeebaby.com/austlen-entourage-stroller-silver-navy.html
Виж целия пост
# 4
Благодаря, Бамба Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Записвам се отново, че още нищо не съм взела.
Виж целия пост
# 6
А има ли разлика между Sola 2 и Sola 2 MTX или са едно и също нещо?
Виж целия пост
# 7
Здравейте момичета, до вчера бях убедена, че ще си купувам Mima Xari, но изведнъж рязко ме насочиха към Egg...Гледах и двете колички на живо и честно казано в бутането и сгъването не усетих кой знае каква разлика. Детайлите при Egg определено са повече от изпипани, и все пак визуално Mima ми се струва по-изкусурена. Моля, ако някоя има лични впечатления, нека ги сподели, всеки съвет и мнение ще са ми от полза Simple Smile Благодаря Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 8
А има ли разлика между Sola 2 и Sola 2 MTX или са едно и също нещо?

При MTX задните две гуми са надуваеми и е малко по-тежка по тази причина. Много хубави колички!

Нямам лични впечатления от Egg, но се вижда ,че има нормален багажник за разлика от Мима . А за самата Мима мога да изтъкна някои минуси. При избора на количка аз четях най-вече минусите, защото обикновенно те спъват каруцата , иначе всяка количка ще извози детето  Laughing   
Виж целия пост
# 9
Момичета, аз споменавах преди това, че ние сме харесали Jane Crosswalk. Да ви попитам относо шасито Crosswalk, проблем ли е че гумите имат по-дълбоки грайфери ? Какво мислите по въпроса ? Какъв е опита ви ?
Виж целия пост
# 10
Момичета, аз споменавах преди това, че ние сме харесали Jane Crosswalk. Да ви попитам относо шасито Crosswalk, проблем ли е че гумите имат по-дълбоки грайфери ? Какво мислите по въпроса ? Какъв е опита ви ?
Може да се събира повече мръсотия. Аз съм с Jane Muum, който е с гладки гуми... еми пак си се цапат и полепва мръсотия. Предполагам с грайферите ще е по-зле.
Виж целия пост
# 11
 
А има ли разлика между Sola 2 и Sola 2 MTX или са едно и също нещо?

При MTX задните две гуми са надуваеми и е малко по-тежка по тази причина. Много хубави колички!

Също МТХ е с по- голям сенник. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча чужди сайтове , от където да се поръча изгодно количка? До Англия ме устройва, имам после как да си я взема Simple Smile благодаря предварително!
Виж целия пост
# 13
Mothercare, Argos, Amazon, Boots, Kiddycare, Baby'r'us, Ebay.co.uk и още и още.
Виж целия пост
# 14
Mothercare, Argos, Amazon, Boots, Kiddycare, Baby'r'us, Ebay.co.uk и още и още.
Благодаря  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия