Nosko - безопасният аспиратор за детското носле

  • 15 900
  • 89
# 60
1. Какви нетрадиционни и народни методи за справяне със запушения нос при деца и възрастни сте прилагали (без лекарствени продукти)?

За запушен нос съм използвала сока на 1 глава кромид лук,по няколко капки в ноздра  Peace

2.  Кое е най-необичайното нещо, за почистването на което сте използвали прахосмукачка?

 За почистване на сополите от нослето  Laughing
Виж целия пост
# 61
1.  Какви не традиционни и народни методи за справяне със запушения нос при деца и възрастни сте прилагали (без лекарствени продукти)?
-промивка с физиологичен разтвор, последван от капки за нос (главно хомеопатични)
2.  Кое е най-необичайното нещо, за почистването на което сте използвали прахосмукачка? Дълго време имах предубеждения към аспирациите за нос към прахосмукачката (мислех, че ще изсмуче освен сополите и мозъчните клетки на детето😅😅😅)В крайна сметка се оказа, че хората са го измислили и за мен това е един от най - ефективните продукти за моето дете. Прекрасен е!
Виж целия пост
# 62
1. физиологичен разтвор
2. колата Peace
Виж целия пост
# 63
1. Какви нетрадиционни и народни методи за справяне със запушения нос при деца и възрастни сте прилагали (без лекарствени продукти)? - За детето от около 3-4 годишна възраст използвам нети пот с разтвор от сол и сода
Виж целия пост
# 64
За нослето - няколко капки истински течен мед в нозричките, а относно прахосмукачката - за вакуумиране на пликове с домашни суджуци, които съхраняваме във фризера целогодишно Simple Smile
Виж целия пост
# 65
Здравейте,нетрадиционни методи,ако може така да се нарекат,който съм чувала,не съм ги ползвала за детето,а само на мен съм ги прилагала-мас;солен разтвор;тампонче с ракия в носа.
Необичайно нещо,за което се използва прахосмукачката в къщи е за кучетата,имам две кокерчета-обирам им космите и си ги чеша-2 в 1.хахах.А другото,което само съм чувала отзиви до момента е за нослето.Мои познати казват,че е много ефикасно и много бих искала и аз да го изпробвам.Ще се радвам да го спечеля ☺
Виж целия пост
# 66
1. Какви нетрадиционни и народни методи за справяне със запушения нос при деца и възрастни сте прилагали (без лекарствени продукти)?Мас и солена вода.
2.  Кое е най-необичайното нещо, за почистването на което сте използвали прахосмукачка? Ползвала съм прахосмукачката само по предназначение.
Виж целия пост
# 67
Детето ми е малко и все още не съм използвала нетрадиционни и народни методи за справяне със запушения нос, но понякога му го почиствам с клечки за уши.
Прахосмукачката съм я използвала само по предназначение.
Виж целия пост
# 68
1. Какви нетрадиционни и народни методи за справяне със запушения нос при деца и възрастни сте прилагали (без лекарствени продукти)? - сок от лук, захаросан мед - това само на мен; на децата само физиологичен разтвор

2.  Кое е най-необичайното нещо, за почистването на което сте използвали прахосмукачка? почиствала съм с нея компютъра от вътре.
Виж целия пост
# 69
Здравейте wavey

Включвам се и аз в играта с коментар по двата въпроса:
1. Какви нетрадиционни и народни методи за справяне със запушения нос при деца и възрастни сте прилагали (без лекарствени продукти)?
2.  Кое е най-необичайното нещо, за почистването на което сте използвали прахосмукачка?


1. За справяне със запушения нос на дъщеричката съм използвала солен разтвор; затоплен на водна баня мед; тампон, напоен с ракия; изцеден сок от кромид лук, инхалация със сода бикарбонат, вода и чай от лайка;
2.Използвала съм прахосмукачката за премахване на винервайс мазилка на тавана
Скрит текст:
между другото, беше добър повод да си купим нова, по-модерна прахосмукачка, защото въпросната направо отиде за рециклиране
Виж целия пост
# 70
1. Ползвала съм основно физиологичен разтвор и хомеопатичен спрей за децата, за мен съм ползвала и по-гадни методи за спиране на синузит с обилна хрема - мед в носа Simple Smile
Иначе сме ползвали и аспиратор, който трябва да изсмучеш, за да създадеш вакуум и налягане Simple Smile
2. Прахосмукачката съм я ползвала само по предназначение.
Виж целия пост
# 71
1. Какви нетрадиционни и народни методи за справяне със запушения нос при деца и възрастни сте прилагали (без лекарствени продукти)?
Слагане на пречистена свинска мас, чисто краве масло в нослето. С помощта на капкомер съм се опитвала да изтегля образуваната слуз.
2.  Кое е най-необичайното нещо, за почистването на което сте използвали прахосмукачка?
Ползвала съм прахосмукачката за почистване на килими, дивани и като сложа маркуча от обратната й страна за издухване на клавиатурата и кутията на компютъра.
Виж целия пост
# 72
1. Какви нетрадиционни и народни методи за справяне със запушения нос при деца и възрастни сте прилагали (без лекарствени продукти)? - За детето не съм рискувала, виж за нас повече може да експериментирам. Два ефикасни метода - Люта чушка - При мен ефекта и мигновен и по една - две капки сок от чесън във всяка една ноздра.
2.  Кое е най-необичайното нещо, за почистването на което сте използвали прахосмукачка?  - За почистване съм я използвала по предназначение, но да си призная съм правила експеримента с вързването и събирането на опашка на косата ми - сполучливо беше  Simple Smile
Виж целия пост
# 73
1. Промивки със солена вода, както и с клеева тинктура във физ. разтвор.
2. Почиствала съм укейчета на кухненски робот  Laughing
Виж целия пост
# 74
1.Промивки с физиологичен разтвор,лайка, солена вода,хапче витамин с.
2.За почистване на щори и бебешки плюшени играчки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия