От кога пюрета и каши без мляко

  • 1 337
  • 16
В пюретата и кашите които сега давам винаги има мляко. От кога мога да давам безмлечни пюрета и каши?
Виж целия пост
# 1
От когато решиш, аз винаги съм давала безмлечни пюрета, а каши не ядеше Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ако смяташ, че консумира достатъчно мляко си давай безмлечни.Млечните са препоръчителни в повечето случаи при злоядите деца.Ако питаш мен бих предпочела да хапна каша с мляко, а не с вода.Въпрос на избор на майката.
Виж целия пост
# 3
Спокойно може да даваш и пюрета, който не съдържат мляко и безмлечни каши.
Пюрета давах и съдържащи мляко и не съдържащи мляко. Каши давам млечни, но и безмлечни към, който прибавям мляко /смятам, че с мляко кашата е по-полезна, а и детето има нужда от мляко в тази възраст/.
Няма проблем да даваш безмлечна каша без да добавяш мляко.
Виж целия пост
# 4
Ве4е може да даваШ
Виж целия пост
# 5
безмлечни пюрета да,но кашите май не са толкова вкусни.аз съм давала само безмлечна-ябълкова против ратройство.и до 7-8 месец винаги кашата е била с мляко.въпрос на избор
Виж целия пост
# 6
Безмлечните каши са гадни на вкус, но иначе щом мислиш, че не е нужно да са млечни, давай безмлечни
Виж целия пост
# 7
Не мисля, че е по добре да давам без мляко, просто питам, защото има по голям избор на безмлечни пюрета, а педито ни каза, че да замества хранене пюрето, трябва да съдържа мляко.
Виж целия пост
# 8
Не мисля, че е по добре да давам без мляко, просто питам, защото има по голям избор на безмлечни пюрета, а педито ни каза, че да замества хранене пюрето, трябва да съдържа мляко.

Правилно ти е казал лекарят  Peace За да замества хранене на тая възраст, храната трябва да съдържа и мляко, дори и да е в малко количество. По-натам може и безмлечни   Simple Smile
Виж целия пост
# 9
От когато решиш, аз винаги съм давала безмлечни пюрета, а каши не ядеше Simple Smile

и ние така ...е, не точно, яли сме 3-4 пъти каша Laughing
Виж целия пост
# 10
Не мисля, че е по добре да давам без мляко, просто питам, защото има по голям избор на безмлечни пюрета, а педито ни каза, че да замества хранене пюрето, трябва да съдържа мляко.

Това е по бг схемата. Ако храниш по нея е така. По принцип в пюретата няма и не трябва да има мляко. Нали затова се води заместване. Ако през останалото време си приема достатъчно количество мляко, не е нужно да слагаш мляко в пюретата. Иначе съм ЗА млечните каши, те са вкусни и хранителни, от безмлечните не виждам смисъл.
Виж целия пост
# 11
малко в страни от темата и не толкова
аз вчера точно купих пюре зеленчуково в което има мляко, а досега съм давала само безмлечно.Обедното хранене ни е само пюре- та мислих си дали мога да й дам това пюре с млякото да не ми направи неква алергична реакция се чудя  newsm78
Виж целия пост
# 12
малко в страни от темата и не толкова
аз вчера точно купих пюре зеленчуково в което има мляко, а досега съм давала само безмлечно.Обедното хранене ни е само пюре- та мислих си дали мога да й дам това пюре с млякото да не ми направи неква алергична реакция се чудя  newsm78

Аз съм давала купени пюрета съдържащи мляко и не сме имали проблем.
Виж целия пост
# 13
Пюрета без мляко моят яде, но безмлечни каши отказва, само като ги подуши, започва да се извива и да реве.
Можеш да даваш и безмлечни пюрета и безмлечни каши
Виж целия пост
# 14
и аз мисля че пюрето не трябва да е с мляко-давала съм и от двата вида (зависимост от това дали Хип,Семпер или Бебивита са решили да сложат) Mr. Green
за кашите винаги съм давала млечни (готови),невиждам смисъл да са без мляко и аз да прибавям допълнително.безмлечна съм давала ябълка и оризова при случай на разстройство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия