Верея

  • 8 955
  • 65
Кажете ми отзиви за кисело и прясно мляко Верея какво мислите и става ли за бебоци.
Виж целия пост
# 1
Нямам отзиви за Верея ама знам за Данон че става.
Виж целия пост
# 2
Нямам отзиви за Верея ама знам за Данон че става.
Имам приятелка, която е "детектор" на консерванти, т.е. алергична е. Една от най-тежките й реакции досега е била към Данон.
Виж целия пост
# 3
На нас пък единствено Данон ни препоръчаха да не даваме Thinking
Разгледай тази тема за млеката ,ще ти е от полза http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96038.0
Виж целия пост
# 4
 Naughty Кисело мляко на Данон не давам и не купувам.

 Peace Верея съм давала на малкият /също и Пършавица/ съдържат само натурално краве мляко и жива закваска. Вкъщи тези двете марки купувам.
И двете стават за бебоци.
Виж целия пост
# 5
   На моя син Данон му докара алергия към белтъка на кравето мляко!

   Относно Верея - нямам лични наблюдения, но моя приятелка ползва " На дядо" и Верея 4,5% и е много доволна!
Виж целия пост
# 6
Аз също знач че Данон ие бъкан с нишекте и консерванти.
Верея е по-добър избор,но според мен най-добро е на Елби Булгариком.
Виж целия пост
# 7
Не съм давала никога Данон,освен това плодовото.Знам ,че е бъкано с нишесте.Определено Верея е по-добрия избор.
Виж целия пост
# 8
леля ми работи в елби българикум. те изнасят най-вече за япония, но и това мляко, което продават тук е наистина мляко:) аз давам на моята малка само от него- и кисело и прясно и сам много доволна. данон е пълен боклук- детето на моя приятелка имаше алергия от млякото- само от данон нямаше, защото вътре няма и грам мляко:p елена пък е много кисело и се налагаше да слагам захар, за да го яде, което не ми харесва. единствено млякото на елби си го ядем ей така- от кофичката:)))






----------------------
Пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 9
Нашата педиатърка ни беше препоръчала Данон 2% и аз купувах само от него и бях много доволна,явно всичко е индивидуално при всеки.От скоро започнах да купувам и да давам на детето Елена и Фибела!
Виж целия пост
# 10
Аз също съм давала Верея първо 2,9% после и 4,5%,много съм доволна,другото което давам е Елена 2%,за Данон незнам не съм го давала заради информация че има нишесте.
Виж целия пост
# 11
купувам и кисело и прясно мляко верея-всички вкъщи го харесват! Peace
Виж целия пост
# 12
Нямам отзиви за Верея ама знам за Данон че става.
Това си е чиста отрова! Блъскано е с антибиотици, нишесте...Не е истина просто!
Виж целия пост
# 13
Нямам отзиви за Верея ама знам за Данон че става.
Това си е чиста отрова! Блъскано е с антибиотици, нишесте...Не е истина просто!

Какви антибиотици в киселото мляко бе хора??? smile3511
Ми.... то като е така и аз даже няма да посмея да го ям вече,да не говорим за бебчо!
Той още не е кусавл нито кисело нито прясно мляко! Има време!!!
Виж целия пост
# 14
Аз също мога да кажа, че Данон не става за нищо. То е продукт, който се нарича йогурт. Това не е превод от английски, който значи кисело мляко, а е мляко, тип крем. В него няма нищо живо. От личен опит мога да ви кажа, че за заквасване не може да се ползва данон, защото нищо не става. Следователно?!? А тази педиатърка, която го препоръчва, аз бих сменила веднага. Със същата увереност един ден може да препоръча и шоколад. Защо пък не?!? Работила съм към Данон и зная, че ползват вносни френски сухи млека, което си го признават. А какво ли още друго, което няма как обикновения потребител да знае?!? Бях участник к семплинг кампания едно лято и задачата ни беше да попълваме анкети от магазини, които ползват това мляко. Няма да забравя думите на един обикновен чичко, собственик на магазин. От лична негова проба, оставено на слънце 15 дни, не се разваля киселото мляко Данон. Да не говорим, че доставчиците на Златни пясъци поправят срока на годност, за да може да се продаде млякото. И това го правят, защото знаят, че всъщност такова мляко няма срок на годност, защото няма нищо живо в него. Просто днес получих поименно поздравление по пощата от Верея за раждането на сина ми и много се очаровах. Затова питам дали мога да купувам това мляко. Аз за съжаление нямам информация кое е най-хубавото мляко в българия ,което се прави само от мляко и закваска, за да го ползвам за бебока. А да подквасвам от обезмасленото, просто не става. Дано не съм станала много досадна с дългото си излияние.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия