Обувки Chippo?

  • 3 476
  • 19
Какво ви е мнението за обувките Chippo? Наистина ли са от естествена кожа? Доволни ли сте от тях?
Виж целия пост
# 1
Само едни има Симона...белички са...да си призная незнам дали са от естествена кожа..така ми каза свеки Embarassed Laughing

Не ми хареса това, че се обелиха отпред....и понеже са бели си личи. Rolling Eyes

Но чувам, че много майки са доволни...а мисля, че и аз от един чифт, не съм критерий Wink
Като пробвам с още някой ще ти кажа Sunglasses
Виж целия пост
# 2
и аз имам един чифт-не са лоши.сложих и ортопедични стелки и беба си тича с тях.но имам и друго наблюдение-може би защото не и е твърда подметката и малко не пази добре равновесие
Виж целия пост
# 3
Незнам дали са наистина от естествена кожа защото са ни подарък, но вършат работа, и засега няма проблеми с тях.
Виж целия пост
# 4
Наскоро имаше такава тема, аз взех на малкия едни такива обувки 19 номер, той не ходи още но му ги слагам. Имат 1 месец гаранция, изглеждат наистина от естествена кожа, пък и не са скъпи, за сега сме доволни  Peace
Виж целия пост
# 5
От естествена кожа са,но не е много качествена.Много бързо се обелват отпред и изглеждат ужасно след това.
Виж целия пост
# 6
Взех един чифт миналата седмица, за да има резервни обувки, когато другите са изпрани. До тук вече са обелени отпред, скъса се едно малко езиче, което се дърпа отзад, за да се обуе обувката, скъсаха се и две ластичета на двете лепки. И това е само за една седмица. Кожата е естествена, но е толкова мека, че само ако опънеш малко по-силно се къса веднага. Ама за тези пари - толкова.
Виж целия пост
# 7
И аз ги гледах, ама не ви ли се струват меки ? Особено отзад на петичката и глезена
Виж целия пост
# 8
И аз ги гледах, ама не ви ли се струват меки ? Особено отзад на петичката и глезена
Доста са меки и според мен този тип стават само за пантофки.Имат и с по-твърда подметка,но не съм купувала от тях и не мога да кажа как са.
Виж целия пост
# 9
И аз ги гледах, ама не ви ли се струват меки ? Особено отзад на петичката и глезена

Аз взех едни, които са високи и твърди...изобщо не са меки. Даже мъжа ми реши, че може да са твърди и да не може да ходи добре...но не са Peace
Виж целия пост
# 10
миналата пролет купих на моето момиченце и не ги свали от крачетата.много удобни обувчици.само дето нямат много модели.
Виж целия пост
# 11
И аз ги гледах, ама не ви ли се струват меки ? Особено отзад на петичката и глезена

Ходилото не е меко и добре държат глезена, изглеждат доста удобни, но както казах самата кожа е мека и дава дефекти.
Виж целия пост
# 12
A chuvali li ste za obuvkite na Primigi?Az si kupih ot edno magazinche v Lozenec i sum mnogo dovolna.Tova sa obuvki deto po princip se shiat za iznos i dosta trudno se namirat. Grinning
Виж целия пост
# 13
A chuvali li ste za obuvkite na Primigi?Az si kupih ot edno magazinche v Lozenec i sum mnogo dovolna.Tova sa obuvki deto po princip se shiat za iznos i dosta trudno se namirat. Grinning
Чак пък доста трудно   WinkИ тема си и маме за тях даже
Виж целия пост
# 14
Аз съм много доволна от Чипото Simple Smile
Колкото до лющенето отпред.......и Колев&Колев се лющат....а цената е Х2 ......просто дребосъчетата така си ходят
Габи я оборудвам с Чипо от 3 години .....досега не съм имала проблем с дефектни ...и сандалите са им удобни явно защото лятото не ги сваляме....... преди трудно ги намирах...миналото лято взех сандали на Чипо от Фантастико, колкото и да е странно Simple Smile ... от известно време са ги пуснали в люлинския Бързаков ......поне тази година няма да обикалям Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия