Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 22

  • 34 094
  • 721
# 30
Тутси много Благодаря.Възтановявам се,психически още не мога да го преживея но ще се оправя и ще продължа.

Момичета черпя ви виртуално,кой каквото обича най-много.Днес пораствам с още една годинка.

Желая на всички да сбъднете мечтите си.
Стискам ви палци.
Виж целия пост
# 31
Лив,
Мойто чудовище миналия месец беше 4см ама се спука и сега всичко е наред.
Стискам палци и при теб да се махне бързо  Hug

Пък за бебетата - когато успеем, важното е да стане...

Креми, честит празник! Пожелавам ти да се сбъдне най-хубавото желание тази година!
Виж целия пост
# 32
Ех Креми, силно гуш. Толкова се надявах всичко да е наред и да се спотайваш...
Честит Рожден Ден, пожелавам ти здраве, сили и догодина да не можеш да излизаш на заведение за рождения си ден, защото имаш куп памперси и ревящо пухкаво вързопче.
Виж целия пост
# 33
Креминце, честит празник bouquet Пожелавам ти здраве преди всичко - физическо и ментално, а другото ще се нареди в един момент.
Tootsie, радвам се, че се разписа. Важното е да успеет без значение къде. Пиши от време на време да ни държиш в течение Wink
Виж целия пост
# 34
Креми,  spoko Честит рожден ден, бъди здрава и силна! Всичко ще се нареди!   Hug
Тутси, успех на новото място и да се похвалиш съвсем скоро! Wink
Виж целия пост
# 35
Честит рожден ден и от мен! Най-съкровените ти мечти да станат реалност Hug
Виж целия пост
# 36
Креми, честит празник! Да е последния такъв! Следващият да сте най-малко 2в1...

В Надежда на мен ми се обадиха много бързо. Правя си извод, че всеки лекар си подбира пациентите. Ние сме по-специфичен случай и подозирам, че или сме "хванали окото на лекаря, с необичайните диагнози" или просто имах късмет, че Шевкетова се върна за малко от майчинство.
Не се възползвах от часа ... Записах го като план Б, за спокойствие.
Виж целия пост
# 37
Креми, честит празник! Желая ти сила и вяра. Останалото ще дойде, просто трябва време. Когатоовек се бори, иска и мечтае - той успява. Моето пожелание е да бъдеш силна!
Виж целия пост
# 38
Сън, ти кога си в клиниката?
Виж целия пост
# 39
Поли, утре имам хормони Simple Smile
Виж целия пост
# 40
Поли, утре имам хормони Simple Smile

Стискам палци Simple Smile
Виж целия пост
# 41
Лив, Мойто чудовище миналия месец беше 4см ама се спука и сега всичко е наред.
Стискам палци и при теб да се махне бързо  Hug
Пък за бебетата - когато успеем, важното е да стане...
delisardeli, мерси, мила!  Hug И аз викам да се пука и да гледаме напред вече!

Поли, да кажеш кога да стискаме палци най-много!  Praynig

Сънче, хайде и на тебе хубаво да ти тръгнат Ф, и хормони, и всичко!  Hug

Рени, добре че сте овладели нещата. Дано да не е било нещо сериозно и да можете да си продължите по план!  Peace

Креми, много те мислих тебе, да знаеш! ЧРД и от мене  bouquet Жива и здрава да си, много вяра, сила и кураж, и догодина да не може да се почерпиш както си трябва за РД, защото ще си бременна или кърмеща мама!  Crazy
Виж целия пост
# 42
Креми, честит рожден ден и от мен.  bouquet  Пожелавам ти най-голямата ти мечта съвсем скоро да се превърне в реалност. Бъди силна, вярвай и ще успееш!

Сън, да смятам ли, че пак няма вреждане за час и викат само за хормони?  ooooh!
Виж целия пост
# 43
лив, стискайте профилактично, пък като има нещо ще се чуе Simple Smile На първо време се моля МБ да ми е чиста.
Боби, има нещо такова...а и док май ще отсъства, ако съм разбрала правилно де.
Виж целия пост
# 44
Боби, сравнително бързо ми се обадиха от Надежда, но както каза Йоли, явно зависи от случая. Някои чакат много дълго. Аз също се бях подготвила за дълго чакане, затова и попълних формуляра веднага след последния неуспешен опит в Малинов през май. Дори когато ми се обадиха за час, не бях психически готова да стартирам пак, а и още си чаках заповедта за последен опит по фонда. Но се радвам, че стана така, защото за няколко месеца поне успяхме да замразим нещо на естествен цикъл.

Блингче, преди два дни стартирах стимулация и ще видим Simple Smile Много спокойствие и само хубави новини ти пожелавам!

Креми Hug Вярвах, че този път всичко ще е наред, но следващия път вече ще бъде!

Рени, успех и на теб в най-скоро време!

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия