Авент или Чико?

  • 2 628
  • 60
Сигурно темата е много изтъркана, но не можах да намеря нищо а се нуждая от вашето мнение! Става въпрос за помпа и шишета. Кое е по доброто? Няма значение цената.
Виж целия пост
# 1
И още нещо.. за помпата на Авент чувам много добри отзиви, но ако шишетата са на Чико, дали ще стане? Или трябва да си купя и шишета на Авент?
Виж целия пост
# 2
Авент! Чико имах - шишетата се напукаха горе на гърлото и започнаха да пропускат за има - няма месец. А авентската помпа си има шише. Шишетата на Авент са малко по-скъпи, със някакви стотинки, но пък моите не са мръднали. Срам ме е да кажа, колко време ги използвам  Embarassed
Виж целия пост
# 3
Авент! Чико имах - шишетата се напукаха горе на гърлото и започнаха да пропускат за има - няма месец.
АВЕНТ!!!! С един биберон карахме маса време, докато се сети разсеяната мама да купи нив. Crazy Освен това ако си вземеш комбинираното шише с накрайника, след време и за чашка ще става.
Виж целия пост
# 4
Авент! Чико имах - шишетата се напукаха горе на гърлото и започнаха да пропускат за има - няма месец. А авентската помпа си има шише. Шишетата на Авент са малко по-скъпи, със някакви стотинки, но пък моите не са мръднали. Срам ме е да кажа, колко време ги използвам  Embarassed
Шишетата ти стъклени ли бяха или пласмасови? А бибероните?
Виж целия пост
# 5
Авент! Чико имах - шишетата се напукаха горе на гърлото и започнаха да пропускат за има - няма месец. А авентската помпа си има шише. Шишетата на Авент са малко по-скъпи, със някакви стотинки, но пък моите не са мръднали. Срам ме е да кажа, колко време ги използвам  Embarassed
Шишетата ти стъклени ли бяха или пласмасови? А бибероните?

Шишетата на Чико бяха пластмасови. Напука им се гърлото на едни ситни  пукнатини и капеше непрекъснато. Беба се обрина от каучуковите им биберони, затова минахме на силиконови. Но това си е индивидуално за всяко дете. Силиконови биберони-залъгалки обаче ползвам на Чико /изцяло силикон, дори и дръжката/, защото красавицата се изрива и от пластмасата на авентските. Силиконът, колкото и да го стерилизираш не мърда. А каучукът след 20 дни става лепкав и трябва да се смени.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти Алекс1bouquet
Ще чуя и други мнения и ще реша. За сега клоня към Авент.
Виж целия пост
# 7
А между другото чух , че това шише на Чико против колики е по-добро от Авентското. Някой ползвал ли го е? Става въпрос за това кривото...
Виж целия пост
# 8
авент.много съм доволна Hug
Виж целия пост
# 9
А между другото чух , че това шише на Чико против колики е по-добро от Авентското. Някой ползвал ли го е? Става въпрос за това кривото...

Да, и то се спука на 20-тия ден. А и нямаше кой знае какъв ефект срещу коликите.
Виж целия пост
# 10
Авент ползвах с първото, ще ги ползвам и с второто. Нямам никакви забележки - здрави, удобни, лесно се чистят, частите са съвместими и взаимозаменяеми. като поотрасна Бобо купувах само накрайници вместо биберони - и така от шишетата си направих неразливаеми чаши. Имам 2 шишета които ползваме за вода нон-стоп вече 23 месеца - ами не са мръднали. Едното от тях е падало върху асвалт от 3 етаж - нищо му нямаше.
Чико не съм ползвала, но чувам само лоши отзиви.

Шишетата против колики са само търговски трик. Нищо не спасява от коликите - нито шишета , нито капки. МНого гушкане му е майката.
Виж целия пост
# 11
имам помпа на авент, а шишета имам и на чико и на авент, но авент повече ми допадат
така че още един глас за авент Hug
Виж целия пост
# 12
само да добавя, че и според мен това дето намаляват коликите шишетата си е чист търговски трик Money
Виж целия пост
# 13
И шишетата и помпата за кърма са добри и то по добри от Чико.
Към шише на Авент може да добавяш дръжки, накрайници.
Доволна съм от тях.
Бибероните и залъгалките са само силиконови, не произвеждат вече каучук.

А това за коликите си е чист рекламен трик на 100%.
АВЕНТ  newsm10
Виж целия пост
# 14
Определено преобладава Авент. Затова е добре да се допитвам до по-опитните Wink. Скоро обаче и аз ще давам съвети Laughing. Благодаря много на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия